Africa Global Business Summit (AGBS) – Strona WWW

Tworzymy strony na miarę Twoich potrzeb

Strona internetowa to dziś wirtualna wizytówka Twojej firmy, dlatego warto, by przyciągała uwagę i wyróżniała się na tle konkurencji. Poza mediami społecznościowymi, to ona w znacznej mierze kreuje Twoją markę i przyciąga klientów.

Jeśli zatem czujesz, że Twoja obecna witryna nie spełnia swojego kluczowego zadania, czas na zmiany! Razem stworzymy projekt, który będzie spełniał wszystkie wymagania stawiane przez współczesny rynek, czyli będzie strzałem w 10-tkę!

Od wielu lat cieszymy się zaufaniem klientów, którzy powierzają nam robienie swoich stron internetowych, w poczuciu, że otrzymają dokładnie to, o czym marzą i czego potrzebują. Dla nas, jako specjalistów w swoim fachu, najważniejsze jest kompleksowe i indywidualne podejście, które zapewnia unikatowe efekty. Dzięki temu, to co wychodzi spod naszej ręki jest tożsame z misją i wizją Twojego biznesu. W działaniach, które każdorazowo podejmujemy ważne jest dla nas dbanie o detale, wykorzystanie praktycznych i profesjonalnych narzędzi oraz doświadczenie naszych UX Designerów. Wszystkie nasze strony są dopieszczone nie tylko wizualnie, ale i funkcjonalne, czytelne, a także user i seo friendly.

Jednym z przykładów naszej pracy jest strona https://africaglobalsummit.com/, która jest przejrzysta, czytelna i koresponduje ze stylem samej marki.

Jeśli marzy Ci się strona o podobnym założeniach, to zapraszamy do konta

Funkcjonalności strony

Aby zbudować rozpoznawalną markę w Internecie, należy poczynić stosowną inwestycję. Jedną z nich jest stworzenie przez profesjonalistów strony internetowej, która będzie na Ciebie zarabiać.

Odpowiednio dobrane funkcjonalności, dobrze zaprojektowany UX design, przykuwający wzrok wygląd graficzny, to podstawowe elementy, które decydują o tym, czy ktoś dobrze czuje się na stronie, czy chce ją jak najszybciej opuścić. Im większy komfort, tym większe prawdopodobieństwo zakupu, dlatego warto postawić na to, by powyższe elementy były zaprojektowane z najwyższą pieczołowitością. 

W agencji Two Colours zawsze stawiamy na tworzenie stron od podstaw, tak by budowały lojalność klientów wobec marki i maksymalizowały zyski poprzez wzrastającą sprzedaż. 

Dla wygody użytkowników, w projektowanych przez nas stronach jest zastosowany prosty interfejs do edycji, z którego pomocą można samodzielnie wprowadzać niezbędne zmiany, zgodnie z pojawiającymi się potrzebami.

Galeria prelegentów i wewnętrzny system do zakupu biletów

Każda strona pełni inną rolę, a zatem jej wygląd i funkcjonalności powinny realizować dokładnie te cele, które zakłada. Strona Africa Global Business Summit to przykład strony dwudniowego szczytu biznesowego wysokiego szczebla z ekskluzywną galą wręczenia nagród, w której wezmą udział czołowi dyrektorzy generalni największych afrykańskich i międzynarodowych firm oraz decydenci biznesowi i polityczni z ponad 35 krajów na całym kontynencie afrykańskim, Europa, Wielka Brytania, USA, Azja i Bliski Wschód, która ma przede wszystkim zadanie informacyjne.

W niezwykle prosty, ale i wygodny sposób dostarcza użytkownikom niezbędnych informacji na temat przebiegu konferencji, prelegentów, lokalizacji, gali i innych istotnych kwestii.

Ogromnym ułatwieniem dla potencjalnego uczestnika konferencji jest możliwość zakupu biletu bezpośrednio na stronie wydarzenia.

Prototyp – makieta strony internetowej

Tworzenie prototypu, czyli makiety strony internetowej, jest w naszej agencji pierwszym krokiem w procesie tworzenia strony internetowej. W naszych projektach połączyliśmy użyteczność z designem, zwracając szczególną uwagę na najdrobniejsze szczegóły, aby strona była responsywna i łatwa w użytkowaniu.

Projekty, które tworzymy są zoptymalizowane pod kątem SEO, co pozwala na lepszą widoczność strony w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki temu Twój biznes będzie miał lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania, co przełoży się na większą sprzedaż.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wybieramy najlepsze narzędzia do tworzenia makiet stron internetowych. Jednym z nich jest Miro, który pozwala na zobaczenie pełnej struktury strony jeszcze przed etapem projektowania graficznego.

Współpraca z Two Colours jest prosta i przejrzysta,  dzięki czemu możemy skupić się na tworzeniu strony internetowej, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

W trakcie pierwszych etapów pracy, utrzymujemy ciągły kontakt z naszymi klientami, ponieważ przed tworzeniem prototypu, musimy ustalić układ strony, czyli strukturę zakładek i podstron.

Projekt graficzny

Pewnie już wiesz jak ważne jest budowanie trwałych relacji z klientami oraz tworzenie pozytywnego pierwszego wrażenia. Ale czy wiesz, że możesz to zrobić dzięki swojej stronie www?

Two Colours Agency oferuje indywidualne podejście do projektu, które gwarantuje:

 • dopasowanie do potrzeb i wymagań klienta,
 • intuicyjne korzystanie z witryny,
 • 100% wykorzystanie potencjału strony i Twojego biznesu,
 • zwiększenie poziomu satysfakcji użytkowników,
 • stworzenie unikalnego projektu, który wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji.

Nigdy nie bazujemy na szablonach, zawsze tworzymy od zera z myślą o najważniejszych aspektach tj. np. funkcjonalność, czy nowoczesny design. Jeśli tylko zechcesz stworzymy dla Ciebie stronę, z którą odniesiesz sukces.

Z Two Colours Agency zbudujesz silną markę w internecie.

 

Zakodowanie strony internetowej

Jako pierwszą z korzyści wynikających z korzystania z wykonanych przez nas stron, należy wymienić ich elastyczność, która jest wynikiem dostosowania rozwiązań do konkretnego projektu. 

Do budowania stron wykorzystujemy intuicyjne i sprawdzone narzędzia, takie jak:

 • CMS WordPress, 
 • pagebuilder Elementor, 
 • Akismet do zatrzymywania spamu na blogu 
 • oraz ACF.

Dzięki takiemu zestawieniu, nasi klienci mają możliwość łatwej edycji i rozbudowywania stron według własnego uznania, bez konieczności korzystania z pomocy naszej agencji.

Wykorzystanie sprawdzonych i licencjonowanych rozwiązań umożliwia Ci rozwijanie swojej strony w dowolnym kierunku. Dzięki temu, że Twoja strona jest elastyczna, możesz ją dostosować do zmieniających się potrzeb Twojej firmy. 

Prędkość strony www

Wiemy jak ważna jest szybkość strony dla jej odbioru i pozycji w wyszukiwarce Google, dlatego pomimo korzystania z page buildera Elementor, jesteśmy w stanie stworzyć strony o wysokiej wydajności i szybkości. Zdajemy sobie sprawę, że szybkość ładowania stron ma znaczący wpływ na ich odbiór oraz pozycjonowanie w wynikach Google, dlatego starannie optymalizujemy nasze strony.

Dzięki naszym wysiłkom, w przypadku tej strony, osiągnęliśmy wynik 100 punktów na 100 możliwych w narzędziu Google PageSpeed Insights.

W Two Colours Agency szybkość naszych stron jest priorytetem.

Wyniki GTMetrix:

Zobacz stronę: https://africaglobalsummit.com/

Wykorzystane narzędzia i rozwiązania

Projektowanie i tworzenie stron internetowych to nasza specjalność. Dzięki zastosowaniu kompleksowych i nowoczesnych narzędzi każda strona jest niepowtarzalna i dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Nie stosujemy gotowych rozwiązań i szablonów, dlatego każda strona jest unikalna i wyróżnia się w Internecie.

W procesie tworzenia korzystamy z narzędzi takich jak:

 1. Miro – to niepozorne, niezwykle funkcjonalne narzędzie wykorzystywane do tworzenia prezentacji projektu graficznego oraz komunikacji z Klientem.
 2. Figma – to narzędzie pomaga nam zaprezentować gotowy projekt graficzny, tak aby każdy mógł sprawdzić jak to będzie wyglądać w następnym kroku
 3. Elementor PROkompleksowy page builder do WordPressa umożliwiający pełne zaprogramowanie strony.
 4. ACF (Advanced Custom Fields) – wtyczka do Worpdressa, która poszerza funkcjonalność podstawowego WordPressa, umożliwiając dodawanie niestandardowych pól i edycję z poziomu użytkownika.
 5. WordPress najpopularniejszy, najbardziej przejrzysty i intuicyjny CMS pozwalający zarządzać treścią. 
 6. Dodatkowe narzędzia wspomagające pracę programistów, grafików i zespołu projektowego, takie jak Pakiet Adobe, ClickUp, Telegram, Google Drive itp.

Z Two Colours Agency otrzymasz stronę internetową, która będzie miała swój charakter i wzniesie Twój biznes na wyżyny!

Zobacz stronę: https://africaglobalsummit.com/

Spodobało Ci się? Skontaktuj się z nami!

 

Jak zrobić to dobrze...
żeby poczuć efekty?

Autorzy projektu

Łukasz Bulla

Starszy Grafik

Szymon

Patryk

Elementor Developer

Dawid Kotrys

Właściciel Agencji, Dyrektor Kreatywny

Marcin Godlewski

Współwłaściciel Agencji, Dyrektor Marketingowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *