Egzaminy.pl – Design Platformy VOD

Tworzymy strony na miarę Twoich potrzeb

Twoja strona internetowa jest kluczowa dla sukcesu Twojego biznesu, ponieważ jest Twoją wizytówką w sieci. Pozwala to na kreowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy i nawiązywanie relacji z klientami. Ważne jest staranne zaprojektowanie i zbudowanie witryny firmowej. Pomoże Ci to wzmocnić pozycję na rynku i dotrzeć ze swoimi produktami do szerszego grona odbiorców.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnie wykonanej stronie internetowej, warto powierzyć to zadanie profesjonalistom. Przez lata podchodziliśmy do naszych projektów holistycznie, dokładnie analizując oczekiwania każdego klienta, aby stworzyć stronę internetową wpisującą się w DNA firmy. Korzystamy z najnowszych narzędzi i doświadczenia naszych UX Designerów, aby z dużą dbałością o szczegóły tworzyć zoptymalizowane pod kątem SEO, angażujące i responsywne strony internetowe.

W naszej ofercie znajduje się wiele unikalnych rozwiązań, które wyróżniają naszą stronę internetową, takich jak nowoczesny design i niesamowita estetyka. Używamy tylko wtyczek niezbędnych do pozycjonowania w Google. Może to pomóc Ci pojawić się wyżej w wynikach wyszukiwania, zwiększyć widoczność Twojej firmy w internecie i przyciągnąć nowych klientów.

Jeśli chcesz promować swoją firmę online i zostać liderem w branży, skontaktuj się z nami już dziś.Agencja Two Colours ułatwia osiągnięcie sukcesu.

Funkcjonalności strony

Kluczowym krokiem w budowaniu rozpoznawalnej marki w sieci jest inwestycja w stronę internetową. W Two Colours, bazując na naszym doświadczeniu i profesjonalnych narzędziach, tworzymy unikalne i designerskie strony internetowe, które stanowią skuteczne wizytówki dla prowadzonych biznesów.

Dzięki dobrze opracowanym funkcjonalnościom i przemyślanemu UX designowi, nasze strony internetowe oferują użytkownikom wygodną i komfortową nawigację, co zwiększa szanse na współpracę i dokonywanie zakupów. Nie tylko sprzedajemy, ale także budujemy lojalność klientów wobec marki.

W Two Colours dbamy o wszystkich użytkowników Twojej strony internetowej, stosując prosty interfejs do edycji, dzięki czemu każdy, nawet bez wcześniejszego doświadczenia, jest w stanie samodzielnie edytować projekt strony zgodnie z własnymi potrzebami. Skorzystaj z naszych usług i zainwestuj w funkcjonalną i skuteczną stronę internetową dla swojego biznesu.

Nowoczesny projekt graficzny

Założeniem projektu było stworzenie nowoczesnego projektu graficznego na podstawie dostarczonej przez klienta makiety landing page. Atutem strony jej nowoczesny, nietuzinkowy styl oraz nastawienie na konwersję sprzedażową, gdyż głównym celem sklepu jest skuteczna sprzedaż kursu z matematyki przygotowującego uczniów do zdania matury.

 

W Two Colours Agency, profesjonalne projektowanie graficzne strony internetowej to kluczowy element w budowaniu trwałych relacji z klientami oraz tworzeniu pozytywnego pierwszego wrażenia. 

Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do projektowania, możemy zagwarantować:

  • spełnienie zarówno wymagań, jak i potrzeb klienta,
  • prosty design i łatwy w obsłudze interfejs,
  • przekłucie potencjału Twojej firmy na wygląd i funkcjonalności strony,
  • dbałość o wysoki poziom zadowolenia użytkowników,
  • dostarczenie projektu, który wyróżni Twoją markę spośród innych.

W Two Colours Agency specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych od podstaw, dzięki czemu nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność oraz nowoczesny design, aby razem stworzyć silną markę w Internecie, idealnie dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu i klientów.

W tym przypadku realizowaliśmy tylko sam desing, wdrożenie techniczne zrealizował klient samodzielnie.

Zobacz stronę: https://egzaminy.pl/

Spodobało Ci się? Skontaktuj się z nami!

 

Jak zrobić to dobrze...
żeby poczuć efekty?

Autorzy projektu

Dawid Kotrys

Właściciel Agencji, Dyrektor Kreatywny

Olga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *