Facebook Ads

Reklama na Facebook to narzędzie umożliwiające dotarcie do dużego grona osób odwiedzających profil Twojej firmy. Dzięki Facebook Ads możesz dotrzeć do ściśle określonej grupy osób zainteresowanych Twoją branżą.

Kampanie reklamowe tego rodzaju nie ograniczają się tylko i wyłącznie do wyświetlania okienek na Facebooku. Obejmują też Instagrama, Messengera i sieć Audience Network. Dzięki temu docierasz do znacznie większej liczby podobnych odbiorców.

 


Reklama na FacebookDlaczego warto?

Reklama Facebook Ads to jedna z najlepszych możliwości na dzisiejszym rynku reklamowym. Facebook aktualnie zgromadził największą ilość osób spośród wszystkich Social Media, i gromadzi również bardzo dużą bazę danych na nas temat (nawet przewiduje nasze zainteresowania). Mamy więc niesamowitą możliwość dotrzeć do wybranych osób na tym portalu w stosunkowo niskiej cenie.

Precyzyjne targetowanie klientów

Jedną z nich jest targetowanie. Facebook to chyba największa baza danych na temat każdej grupy odbiorców. Dysponuje m. in. informacjami na temat lokalizacji użytkowników, danymi demograficznymi czy zainteresowaniami. Wie, gdzie jeżdżą na wakacje, jakie miejsca najchętniej odwiedzają i które z reklam najczęściej klikają. Dzięki temu reklamodawca może skutecznie pomóc dotrzeć do odpowiedniej grupy osób.

Wiele formatów reklam

Reklama Facebook Ads może mieć wiele różnych formatów. Możemy tworzyć kampanie które zawierają  filmy, grafiki, karuzele (pokaz slajdów), formaty wielkoekranowe (na telefony), a także kampanie z produktów naszego sklepu. Dodatkowo możemy kierować ruch na określone cele np. Ruch na stronę, konwersja na stronie (sprzedaż, lead), na wydarzenia, polubienia fanpage czy aktywność względem posta. To wszystko pozwala nam na zaangażowanie naszych odbiorców, w zależności jaki cel reklamy wybierzemy.

Remarketing / Retargeting (reklamy śledzące)

Reklamy na facebooku to również skuteczne narzędzie do remarketingu. Osoby, które wykonują określone czynności na Twoim profilu (np. oglądają filmy czy reagują na posty) zostawiają po sobie ślad. Dokładnie tak samo dzieje się z aktywnościami na Twojej stronie. Jeśli potencjalny klient ogląda Twoje produkty, ale ich nie kupuje, to jesteśmy w stanie dotrzeć dokładnie do tej grupy osób.
Dzięki temu, że użytkownicy sami wskazali co ich interesuje, to możemy im wyświetlić reklamę ściśle dopasowaną do tego co potrzebują, dodatkowo jest ona zdecydowanie tańsza.

Raporty i analiza

Reklama na Facebook pozwalają na otrzymywanie czytelnych raportów i ocenę skuteczności naszych działań. Jedną z najważniejszych czynności jest sprawdzanie naszych wyników, analiza działań i optymalizacja tych działań. Dzięki temu możemy odpowiednio dostosowywać swoje działania do celów kampanii i specyfiki klientów, zwiększając jej skuteczność.

Chcesz prowadzić skuteczne kampanie reklamowe w social mediach? Poszukujesz kogoś, kto stworzy dla Ciebie skuteczne reklamy na Facebooku? Zapraszamy do współpracy! Dołożymy wszelkich starań, aby wyniki Twoich kampanii były zadowalające, a liczba klientów systematycznie wzrastała!

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy! Warto.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci dedykowany plan współpracy, czas realizacji i ceny naszych usług. Doradzimy również jak wypromować Twoją firmę w sieci i udzielimy wszystkich informacji.

Kontakt do nas znajdziesz w tej zakładce.

Maciej Motak

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Porozmawiajmy i ustalmy plan działania!

+48 789 814 123 Pracujemy od 9:00 do 17:00

Zapytaj o wycenę

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.