Reklama Google Ads

Gdy wpiszesz w wyszukiwarce Google interesująca Cię frazę, na samej górze listy wyników wyświetlą Ci się reklamy Google Ads. Będą one miały formę linków sponsorowanych. Oprócz tego zobaczysz je w 2 mln miejsc sieci reklamowej Google. Dzięki temu nawet bez dobrze wypozycjonowanej strony masz szansę pojawić się na samej górze w wynikach wyszukiwania. Taki sposób prowadzenia kampanii ma jeszcze cały szereg innych zalet.

 


Różne formy reklamy

Reklama Google Ads – dzięki niej możesz kierować swoją kampanią za pomocą słów kluczowych, list remarketingowych, kanałów YouTube oraz odpowiedniego doboru tematów. Odpowiednia strategia prowadzenia kampanii Google pozwala na dotarcie do odpowiedniej grupy klientów i dzięki temu zwiększenie zarówno ruchu na stronie, jak i konwersji.

Decydujesz o czasie trwania Twoich kampanii reklamowych

Google Ads pozwala na kontrolowanie harmonogramu za pomocą jednego kliknięcia.

Dostosuj swoje działania do zachowań klientów!

Dzięki Google Ads możesz również reagować na to, co robi grupa Twoich potencjalnych klientów. Okulary przeciwsłoneczne w zimie raczej im się nie przydadzą. Podobnie stroje kąpielowe. Natomiast spodnie narciarskie i prezenty świąteczne – jak najbardziej!

Optymalizacja kampanii reklamowych

Zwyczaje i trendy się zmieniają. A wraz z nimi zmienia się konwersja na Twojej stronie www i liczba klientów. Kampanie Google Ads umożliwiają podążanie za tymi trendami. Jeśli chcesz, możesz to zadanie wykonać samodzielnie, ale może to być czasochłonne i nie przynieść wymarzonego efektu. Możesz też oddać czuwanie nad przebiegiem kampanii w ręce specjalistów. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz czas, ale również będziesz miał pewność, że Twoje działania są adekwatne do warunków panujących na rynku.

Chciałbyś zaistnieć w wyszukiwarce Google, ale nie masz dobrze wypozycjonowanej strony? Reklama Google Ads to coś co Ci pomoże i chętnie Ci pomożemy! Prowadzimy skuteczne kampanie Google Ads i osiągamy wysokie wyniki. Możemy stworzyć dla Ciebie reklamy wideo, a także reklamy graficzne i tekstowe!

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy! Warto.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci dedykowany plan współpracy, czas realizacji i ceny naszych usług. Doradzimy również jak wypromować Twoją firmę w sieci i udzielimy wszystkich informacji.

Kontakt do nas znajdziesz w tej zakładce.

Maciej Motak

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Porozmawiajmy i ustalmy plan działania!

+48 789 814 123 Pracujemy od 9:00 do 17:00

Zapytaj o wycenę

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.