Tworzenie stron internetowych

Szukasz sprawdzonego zespołu, który przygotuje profesjonalnie Twoją stronę internetową, i na którym będzie można polegać po wykonaniu zlecenia? Jeżeli tak, to nie musisz szukać dalej! Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę strony internetowej.


01. Szukasz agencji, która tworzy profesjonalne strony internetowe?

Jako agencja tworzymy strony internetowe od 2015 roku i od tego czasu mamy na swoim koncie ponad 300 indywidualnych projektów dla ponad 200 Klientów.

Z doświadczenia wiemy, że dzięki sprawdzonym strategiom, strony internetowe nie tylko mogą stanowić wizytówkę firmy, a być skutecznym handlowcem generującym wyniki w sieci.

Strony internetowe, które tworzymy są dostosowane do potrzeb i problemów, które mają Twoi klienci. Budują one zaufanie i poczucie zrozumienia. To znacząco wpływa na ich konwersję i ilość pozyskanych kontaktów w internecie.

Gwarantujemy profesjonalne usługi, wysoką jakość… wszystko w rozsądnej cenie inwestycji.

Tworzenie stron internetowych może być łatwe i przyjemne! Zaopiekujemy się całym procesem! Sprawdź jak to robimy!

02. Jak wygląda proces tworzenia profesjonalnej strony internetowej

Zlecenie wykonania strony www naszej agencji to gwarancja, że zostanie ona zaprojektowana od A do Z zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Projektowanie stron internetowych to dla nas chleb powszedni i wiemy jak robić to dobrze!

Etap 1: Projektowanie prototypu (UX)

Pierwszym etapem tworzenia stron www jest przygotowanie prototypu.

Na początku pomożemy Ci w stworzeniu koncepcji Twojej strony internetowej. Poprosimy Cię o wypełnienie prostego briefa, po którym projektujemy  prototyp (makietę) całej strony www. W ten sposób zobaczysz projekt witryny  i  dowiesz się jak będzie wyglądać jej struktura sekcji, rozłożenie zakładek i podstron.

Na tym etapie ustalimy ścieżki poruszania się użytkowników po stronie. Tworzymy to w taki sposób, aby było to możliwie najbardziej intuicyjne i wygodne w obsłudze dla potencjalnego klienta.

Strony Internetowe  - Tworzenie makiet prototypów stron www - Two Colours

Prototyp jest przedstawiany i omawiany w trakcie prezentacji on-line. Internetowe spotkania pozwolą nam dobrze dopracować projekt.

Na tym etapie zaproponujemy Ci również wstępne sugestie tekstów na hasła i nagłówki oraz wskażemy jakich treści potrzebujemy. Oczywiście chętnie pomożemy Ci  w napisaniu tekstów na Twoją stronę internetową. Wśród naszych usług znajduje się copywriting… bo w końcu tworzenie stron www to nie tylko grafika i kod, a dobre treści.

Etap 2: Projektowanie graficzne (UI)

Po zatwierdzeniu projektu prototypu jesteśmy w stanie przejść do kolejnego etapu jakim jest projektowanie graficzne. Strony internetowe projektujemy za pomocą najlepszego programu graficznego na rynku – Figma.

Projekt jest przygotowywany w zgodzie z najnowszy trendami graficznymi oraz estetyką Twojej marki.

Etap ten jest rozbity na dwa mniejsze podpunkty – w pierwszym powstanie strona główna , a potem projektujemy resztę zakładek strony internetowej. Każdy krok jest z Tobą konsultowany, a to gwarancja, że wszystko będzie  dostosowane do Twoich potrzeb… oraz potrzeb Twoich Klientów.

Etap 3: Kodowanie strony www na WordPress

Stronę www tworzymy wykorzystując CMS WordPress. Jest to jeden z najpopularniejszych CMS (Content Management System) dających olbrzymie możliwości. Możemy stworzyć tu naprawdę wszystko!

Strona www może być tworzona na dwa sposoby. Z wykorzystaniem Page Buildera (edytora graficznego) lub Custom Code (dedykowanego kodu). Sposób jej zakodowania zależy od Twojego celu, budżetu i potrzeb.

Nie zapominamy również o urządzeniach mobilnych! Strona musi być responsywna (RWD – Responsive Web Design), aby wyświetlała się dobrze na każdym wyświetlaczu. Idziemy za trendem „Mobile First”, w którym to pierwsze powinniśmy zatroszczyć się o użytkowników mobilnych i dostosować wszystkie strony www naszej witryny pod ekrany telefonów i tabletów.

Dbamy również o dodanie koniecznych regulaminów, zgód i paska cookies sygnalizującego o polityce cookies.

Czym jest Page Builder (edytor graficzny)

Stronę internetową możemy wykonać m.in. za pomocą Page Buildera. Jest to opcja przeznaczona dla Klientów, którym zależy na dobrej cenie, szybkości realizacji i możliwości samodzielnej edycji każdego elementu.  Rozwiązanie to jest idealne dla małych firm, marek osobistych, blogów, projektów landing page lub jeśli chcesz zbudować mały sklep internetowy. Za jego pomocą  możesz tworzyć samodzielnie strony pod konkretne akcje marketingowe! Jedynym wyzwaniem tego rozwiązania jest optymalizacja szybkości ładowania w teście Google – w szczególności dla urządzeń mobilnych. Natomiast dzięki specjalnej wtyczce optymalizacyjnej, jesteśmy w stanie uzyskać najlepsze wyniki szybkości strony stworzonej za pomocą kreatora graficznego.

Czym jest Custom Code (dedykowany kod)
Strony-Internetowe-Tworzenie-skutecznych-stron-www-Two-Colours

To sposób tworzenia stron internetowych, w którym programista koduje strony od podstaw z użyciem możliwie jak najmniejszej ilości kodu i dodatkowych wtyczek. Dzięki temu strona nie jest przeładowana i jej optymalizacja pod test Google jest znacznie prostsza i można uzyskać najwyższe wyniki. Jest to rozwiązanie dla wymagających Klientów, którzy oczekują najwyższych osiągnięć strony i dedykowanych rozwiązań.

Etap 4: Uzupełnianie treści strony i jej tekstów

Na początku strona będzie wypełniona treściami wypełniającymi. To ułatwia przedstawienie tego jakie teksty potrzebuje strona www. Na ich podstawie należy napisać teksty.

Teksty można napisać samodzielnie lub zlecić je nam, aby mieć pewność, że zostaną napisane zgodnie z zasadami SEO (zasadami, wg których Google wyświetla propozycje stron w wyszukiwarce)  oraz miękkiej perswazji. Odpowiednie teksty w największej mierze wpływają na pozycjonowanie strony.

Strona powinna mieć takie teksty, aby zbudować zaufanie wśród Klientów, zaprezentować im swoją ofertę i doprowadzić do konwersji (czyli osiągnięcia naszego celu biznesowego).

Strona będzie prosta w obsłudze i łatwo Ci będzie później edytować treści i dodawać teksty.

Etap 5: Optymalizacja strony www i przeniesienie na Twój serwer

Jednym z ostatnich etapów budowy strony www jest jej optymalizacja. Strony internetowe optymalizuje się pod kątem szybkości, Google oraz pod kątem SEO technicznego (on site SEO). Optymalizacja może być rutynowym działaniem pokrywającym ogólne działania lub długotrwałym procesem. Stopień optymalizacji zależy w głównej mierze od ceny projektu oraz budżetu Klienta.

Zanim jednak to nastąpi, przenosimy strony internetowe na serwery naszych Klientów.

Etap 6: Obsługa techniczna strony www

Tak samo jak samochody, strony internetowe należy co jakiś czas serwisować.  O co należy zadbać w trakcie serwisu strony www:

  • Profesjonalne zabezpieczenie 24/7  strony www przed wirusami
  • Regularna aktualizacja wtyczek strony internetowej
  • Regularne kopie zapasowe plików strony internetowej
  • Aktualizacje szablonu strony i CMS WordPress

W ramach usługi obsługi technicznej stron internetowych udzielamy również minimum godzinne wsparcie techniczne, w ramach którego otrzymasz możliwość zgłoszenia naszej agencji dowolną poprawkę strony lub skorzystać z konsultacji.

Dzięki takiej obsłudze masz pewność w związku z bezpieczeństwem strony oraz jej poprawnemu działaniu.

Jak widzisz tworzenie stron internetowych to złożony proces. Ale nie martw się! Jesteśmy po to, żeby przeprowadzić Cię za rękę do Twojej wymarzonej strony internetowej!

Projektowanie stron to nasza pasja. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę.

03. Po co mi strona internetowa?

Strona internetowa może pełnić wiele funkcji w marketingu Twojej firmy.

Widzisz, promocja firmy w dzisiejszych czasach w bardzo dużej mierze przeniósa się do Internetu. Szacuje się, że w roku 2020 rynek sprzedaży internetowej w Polsce wzrósł o do rekordowego poziomu 43,5 mld złotych, a prognozy wskazują, że do 2023 roku będzie to 58 mld złotych (dane z portalu statista.com).

W szczególności w czasach pandemii i COVID-19 coraz więcej firm decyduje się na sprzedaż on-line. Twoja firma nie może pozostać w tyle. To kluczowa sprawa jeżeli chodzi o przetrwanie biznesu.

Do czego potrzebujesz strony internetowej?

Prezentacja oferty

Na stronie powinna znaleźć się Twoja oferta jaką możesz świadczyć klientom. Mogą to być na przykład usługi Twojej firmy. Powinniśmy zadbać również o pozycjonowanie każdej nich, dlatego najlepiej stworzyć oddzielne zakładki pod wszystkie usługi.

Prezentacja unikalności firmy

Co sprawia, że Klienci kupują od Ciebie? Twoja unikalność. Coś, co im zapewniasz, czego nie doświadczyliby gdzie indziej. Może to być składowa wielu zalet, które składają się na indywidualność Twojej firmy.

Sprzedaż produktów on-line

Twoja strona internetowa może być wyposażona w sklep e-commerce, dzięki czemu możesz sprzedawać produkty on-line. Integracja z bramką płatności taką jak PayByLink lub PayU zapewni Ci automatyzację sprzedaży on-line.

Pozyskiwanie leadów i zapytań z internetu

Dzięki formularzowi kontaktowemu nie tylko możesz zbudować stronę kontaktu, ale stworzyć możliwość na zapisanie się na bezpłatną konsultację. Dzięki temu zwiększysz rangę kontaktu z Twoją firmą, gdzie bezpłatna konsultacja zastępuje rozmowę sprzedażową.

Możesz stworzyć również dedykowany landing page z dopasowanym przekazem marketingowym i formularzem kontaktowym. W ten sposób pozyskuje się leady w internecie.

Budowa landing page dla produktów lub usługi

Landing page to najlepsza forma na skoncentrowaniu uwagi Twojego Klienta na Twój produkt lub usługę. Dzięki dedykowanej stronie poświęconej jednemu celowi zwiększamy konwersje.

Celem landing page może być sprzedaż produktu, zapis do bazy mailingowej, pozyskanie kontaktu do zainteresowanego klienta lub przekierowanie na inną stronę w Internecie.

Budowa ekspertyzy w artykułach na blogu

CMS WordPress jest wyposażony w funkcjonalność bloga, który umożliwia w łatwy sposób dodawać artykuły na stronę. Dzielenie się swoją wiedzą pozycjonuje Twoją firmę na pozycji eksperta. To świetne miejsce, aby pochwalić się realizacjami, zbudować relację z Klientem i sykać zaufanie.

Artykuły na blogu mogą również świetnie pozycjonować stronę www! 

Tworzenie kursów on-line i ich sprzedaż

CMS WordPress pozwala Ci na dodawanie do niego wielu dodatków. Jednym z nich może być funkcjonalność platformy do tworzenia kursów wideo, które możesz sprzedawać na swojej stronie. Często jest to nazywane platformą VOD (video on demand), czyli system udostępniający materiały wideo z dowolnego urządzenia poz zalogowaniu na swoje konto. Kursy internetowe świetny pomysł na dodatkową nogę zarobkową dla biznesu, rozszerzenie oferty, zdobycie nowych klientów z sieci i wyróżnienie się na rynku.

Budowa bazy mailingowej

Możesz stworzyć landing page i w zamian za podanie adresu e-mail, możesz udostępniać bezpłatną i wartościową treść (na przykład raport, e-book, prezentację). Odwiedzający, aby uzyskać ten materiał muszą zapisać się w specjalnym formularzu, który zintegrowany jest z autoresponderem lub systemem marketing automation. To pozwala na budowę bazy e-mail, którą można wykorzystać do późniejszych działań sprzedażowych i kampanii marketingowych.

Chcesz wyposażyć swoją firmę w profesjonalną stronę?

04. Skontaktuj się z nami

Nasza agencja udowadnia, że tworzenie stron www może być ekscytującym procesem!

Zapraszamy do współpracy! Warto.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci dedykowany plan współpracy, czas realizacji i ceny naszych usług. Doradzimy również jak wypromować Twoją firmę w sieci i udzielimy wszystkich informacji.

Kontakt do nas znajdziesz w tej zakładce.

– Dawid Kotrys


Inne popularne artykuły w kategorii Strony Internetowe:

Strony internetowe: Landing page

Dowiedz się czym jest strona lądowania i do czego służy landing page?

Strony internetowe: Blog

Dowiedz się czym jest blog i kiedy warto zastosować go w swojej firmie.

Strony internetowe: Sklep internetowy

Dowiedz się jak najlepiej podejść do tworzenia e-commerce.

Strony internetowe: Strona wizytówka

Dowiedz się kiedy warto posiadać stronę wizytówkę.

Maciej Motak

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Porozmawiajmy i ustalmy plan działania!

+48 789 814 123 Pracujemy od 9:00 do 17:00

Zapytaj o wycenę

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.