Profesjonalne tworzenie landing page

Planujesz akcję sprzedażową lub chcesz pozyskać więcej leadów? Landing page będzie idealnym rozwiązaniem, aby skoncentrować uwagę Klientów. Skontaktuj się z nami, żeby uzyskać bezpłatną wycenę.


Landing page – skuteczny sposób na pozycjonowanie i zwiększanie konwersji!

Zastanawiasz się, dlaczego strony typu landing page są ostatnio coraz bardziej istotne dla skutecznego marketingu? Zalet tego rozwiązania jest wiele. Przede wszystkim skuteczny landing page pozwala na wsparcie kampanii marketingowej, osiągnięcie wyższej pozycji w wyszukiwarkach, a także skuteczne zachęcanie klientów do kupienia Twojego produktu lub usługi.

Dzięki stronie internetowej landing page możesz w wygodny i szybki sposób zachęcić klienta do kontaktu i zdobyć potrzebne informacje o nim.

Landing page – co to takiego

Landing, czyli z j. ang. lądowanie, oznacza w tym przypadku przekierowywanie klienta na konkretna stronę. W odróżnieniu od tradycyjnej strony www, landing page musi charakteryzować się prostotą, wygodą i dopasowaniem informacji do celów marketingowych.

Link do strony landing page umieszczany jest w różnych miejscach sieci, tj. bannery reklamowe, e mail, social media i oczywiście wyszukiwarka Google.

Co powinna zawierać strona landing page?

Jesli chcesz skutecznie przyciągnąć uwagę klienta, Twój landing page powinien zawierać pewne podstawowe elementy, dzięki którym znacznie zwiększysz konwersję na stronie.

Bardzo ważną rzeczą jest nagłówek, dzięki któremu przyciągniesz uwagę. Ma on na celu zainteresowanie klienta i wskazanie mu jego potrzeb. Dlatego powinien być krótki, zwięzły i zorientowany na cel. Dzięki temu klient dłużej pozostanie na Twojej stronie i będzie bardziej skłonny do skorzystania z Twoich usług.

Innym ważnym elementem landing page jest wezwanie do działania (kupienia produktu albo skorzystania z usługi). Powinna ona być umieszczona w miejscu dobrze widocznym dla użytkownika. Jego treść powinna być krótka i jasna, np.: „Skontaktuj się z nami poprzez wypełnienie formularza”.

Aby skutecznie zachęcić Twoich klientów do kontaktu, warto umieścić na landing page klarowny, jak najkrótszy formularz, opatrzony logo firmy. Pomoże Ci to zbudować zaufanie i zachęci klientów do udostępnienia Ci swoich danych.

Pamiętaj jednak, że zbudowanie zaufania i umieszczenie na landing page tekstu „skontaktuj się z nami” nie spowoduje, że klienci będą masowo dokonywać zakupów. Bo dlaczego mieliby korzystać akurat Z twojej oferty? Potencjał landing page znacznie skuteczniej wykorzystasz umieszczając na stronie unikalne cechy swojego produktu lub usługi. A jeszcze lepszy efekt da Ci stworzenie listy korzyści, jakie odniosą klienci, którzy zdecydują się kupic ten produkt!

Zależy Ci na zbudowaniu czytelnej, złożonej wyłącznie z konkretnego contentu strony landing page? Chcesz, aby była stworzona zgodnie z zasadami seo i dopasowana również do urządzeń mobilnych?

Zleć jej wykonanie naszej firmie!

Tworzymy strony www od 2015 r., wkładając w to swoją pasję i zaangażowanie.

Zapraszamy do kontaktu

Przedstawimy Ci nasz plan współpracy, podamy czas realizacji i zaproponujemy cenę!


Inne popularne artykuły w kategorii Strony Internetowe:

Strony internetowe: Blog

Dowiedz się czym jest blog i kiedy warto zastosować go w swojej firmie.

Strony internetowe: Sklep internetowy

Dowiedz się jak najlepiej podejść do tworzenia e-commerce.

Strony internetowe: Strona wizytówka

Dowiedz się kiedy warto posiadać stronę wizytówkę.

Maciej Motak

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Porozmawiajmy i ustalmy plan działania!

+48 789 814 123 Pracujemy od 9:00 do 17:00

Zapytaj o wycenę

Zgoda*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.