Aktualizacje i wsparcie techniczne

Chcesz, żeby profesjonaliści zajęli się Twoją stroną internetową i w końcu odetchnąć w spokoju, że wszystko tam działa? Pomożemy Ci w tym!

Przeczytaj poniżej, dlaczego warto powierzyć nam obsługę techniczną Twojej strony.


WordPress to najpopularniejszy system CMS (system obsługi treści) na świecie, jego udział stanowi aż 65.2% (wśród innych systemów) i stale rośnie. Przez jego olbrzymią popularność jest również najbardziej narażony na wszelkiego typu ataki i próby włamań.

Dlatego, tak samo jak samochody, strony internetowe należy co jakiś czas serwisować. Nigdy nie wiesz kiedy przydarzy się awaria i lepiej mieć specjalistów w zasięgu ręki.

Chemy, abyś każdy nasz klient mógł spać spokojnie, ponieważ jeżeli Twój WordPress zostanie zainfekowany lub przestanie działać, nasz zespół zrobi wszystko, aby przywrócić Twoją stronę do prawidłowego stanu bez względu na dzień tygodnia czy porę dnia.

Aktualizacje WordPress

To my będziemy pamiętali o tym, aby zrobić aktualizację całego WordPress, wtyczek czy wykorzystanego szablonu. Brak takich aktualizacji to jedna z najczęstszych przyczyn zainfekowania strony przez wirusy lub włamania hakerów, dlatego robimy takie aktualizacje cyklicznie.

Dodatkowo nasz zespół techniczny wykona wszystkie testy funkcjonalności, czy po aktualizacji wszystko działa prawidłowo. Systematyczne aktualizacje i testy to mniej potencjalnych awarii z powodu niezgodności wtyczek lub braku aktualizacji.

Kopie Zapasowe (Backup Danych)

To my również dbamy o to systematyczne kopie zapasowe (backup) Twoje strony i bazy danych POZA Twoim hostingiem. Aktualnie praktycznie wszystkie hostingi oferują kopie zapasowe, często na tych samych maszynach (serwerach) co strona główna.

W razie awarii całego serwera Twoje dane mogą ulec zniszczeniu, a w przypadku takiej awarii, jakiej doświadczyliśmy pożarze serwerowni OVH – także kopie zapasowe. Tutaj w wielu przypadkach dane nie zostały odzyskane, właśnie przez brak odpowiedniej kopii zapasowej.

Dlatego, my robimy kopie zapasowe, które znajdują się poza Twoim hostingiem i jesteśmy w stanie przywrócić Twoją witrynę, niezależnie co się dzieje z Twoim hostingiem.

Kopie zapasowe wykonujemy plików całej strony wykonujemy raz w tygodniu i przetrzymujemy 3 kopie wstecz. Kopie bazy danych wykonujemy codziennie i przechowujemy 7 kopii wstecz.

Bezpieczeństwo WordPress

Jednym z elementów naszego wsparcia technicznego jest instalacja specjalnego profesjonalnego zabezpieczenia antywirusowego (Website Antivirus), antywłamaniowego (Website Firewall) dla systemu WordPress.

Nasz system pomaga usuwać złośliwe oprogramowanie z witryn internetowych, a także chronić je przed m.in.: atakami XSS i wstrzyknięciami SQL. Łagodzi również ataki DoS i chroni ich witryny przed podejrzaną aktywnością.

Dodatkowo jest to system instalowany bezpośrednio na hostingu, więc jest niezależny od Twojej strony www.

Jest to bardzo ważna usługa w naszym ofercie, bowiem to my dbamy o to, aby Twoja strona działała poprawnie i była aktualna.

A co jak Twoja strona już jest zainfekowana?
Również sobie z tym poradzimy, daj nam znać, a sprawdzimy jakiego rodzaju jest to infekcja i co jesteśmy w stanie zrobić, no i na kiedy 😉

Na ofertę wsparcia technicznego Twojej strony internetowej składa się:

  • Profesjonalne zabezpieczenie 24/7  strony www przed wirusami
  • Regularna aktualizacja wtyczek i szablonu strony internetowej
  • Regularna aktualizacja systemy WordPress
  • Regularne kopie zapasowe plików strony internetowej, poza Twoim hostingiem
  • 1 godzina pracy naszego zespołu
  • Comiesięczny raport z serwisu

W ramach usługi serwisu udzielamy również minimum godzinne wsparcie techniczne strony internetowej, w ramach którego otrzymasz możliwość zgłoszenia naszej agencji dowolną poprawkę strony lub skorzystać z konsultacji.

Dzięki takiej obsłudze masz pewność w związku z bezpieczeństwem strony oraz jej poprawnemu działaniu.


Inne popularne artykuły w kategorii Strony Internetowe:

Strony internetowe: Landing page

Dowiedz się czym jest strona lądowania i do czego służy landing page?

Strony internetowe: Blog

Dowiedz się czym jest blog i kiedy warto zastosować go w swojej firmie.

Strony internetowe: Sklep internetowy

Dowiedz się jak najlepiej podejść do tworzenia e-commerce.

Maciej Motak

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Porozmawiajmy i ustalmy plan działania!

+48 789 814 123 Pracujemy od 9:00 do 17:00

Zapytaj o wycenę

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.