Strona internetowa WordPress

Strona www może być tworzona na dwa sposoby. Z wykorzystaniem Page Buildera (edytora graficznego) lub Custom Code (dedykowanego kodu). Sposób jej zakodowania zależy od Twojego celu, budżetu i potrzeb.


Szukasz agencji z doświadczeniem w WordPress?

Jako agencja tworzymy dedykowane strony internetowe i mamy na swoim koncie ponad 300 indywidualnych projektów dla ponad 200 Klientów.

Z doświadczenia wiemy, że dzięki sprawdzonym strategiom, strony internetowe nie tylko mogą stanowić wizytówkę firmy, a być skutecznym handlowcem generującym wyniki w sieci.

Strony internetowe, które tworzymy są dostosowane do potrzeb i problemów, które mają Twoi klienci. Budują one zaufanie i poczucie zrozumienia. To znacząco wpływa na ich konwersję i ilość pozyskanych kontaktów w internecie.

Gwarantujemy profesjonalne usługi, wysoką jakość… wszystko w rozsądnej cenie inwestycji.

Tworzenie stron internetowych może być łatwe i przyjemne! Zaopiekujemy się całym procesem! Sprawdź jak to robimy!

02. Kodowanie strony www na WordPress

Stronę www tworzymy wykorzystując CMS WordPress. Jest to jeden z najpopularniejszych CMS (Content Management System) dających olbrzymie możliwości. Możemy stworzyć tu naprawdę wszystko!

Nie zapominamy również o urządzeniach mobilnych! Strona musi być responsywna (RWD – Responsive Web Design), aby wyświetlała się dobrze na każdym wyświetlaczu. Idziemy za trendem „Mobile First”, w którym to pierwsze powinniśmy zatroszczyć się o użytkowników mobilnych i dostosować wszystkie strony www naszej witryny pod ekrany telefonów i tabletów.

Dbamy również o dodanie koniecznych regulaminów, zgód i paska cookies sygnalizującego o polityce cookies.

Czym jest Page Builder (edytor graficzny)

Stronę internetową możemy wykonać m.in. za pomocą Page Buildera. Jest to opcja przeznaczona dla Klientów, którym zależy na dobrej cenie, szybkości realizacji i możliwości samodzielnej edycji każdego elementu. Rozwiązanie to jest idealne dla małych firm, marek osobistych, blogów, projektów landing page lub jeśli chcesz zbudować mały sklep internetowy. Za jego pomocą możesz tworzyć samodzielnie strony pod konkretne akcje marketingowe! Jedynym wyzwaniem tego rozwiązania jest optymalizacja szybkości ładowania w teście Google – w szczególności dla urządzeń mobilnych. Natomiast dzięki specjalnej wtyczce optymalizacyjnej, jesteśmy w stanie uzyskać najlepsze wyniki szybkości strony stworzonej za pomocą kreatora graficznego.

Czym jest Custom Code z ACF (dedykowany kod)

To sposób tworzenia stron internetowych, w którym programista koduje strony od podstaw z użyciem możliwie jak najmniejszej ilości kodu i dodatkowych wtyczek. Dzięki temu strona nie jest przeładowana i jej optymalizacja pod test Google jest znacznie prostsza i można uzyskać najwyższe wyniki. Jest to rozwiązanie dla wymagających Klientów, którzy oczekują najwyższych osiągnięć strony i dedykowanych rozwiązań.

Projektowanie stron to nasza pasja. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę.

04. Skontaktuj się z nami

Nasza agencja udowadnia, że tworzenie stron www może być ekscytującym procesem!

Zapraszamy do współpracy! Warto.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci dedykowany plan współpracy, czas realizacji i ceny naszych usług. Doradzimy również jak wypromować Twoją firmę w sieci i udzielimy wszystkich informacji.

Kontakt do nas znajdziesz w tej zakładce.

– Dawid Kotrys


Inne popularne artykuły w kategorii Strony Internetowe:

Strony internetowe: Landing page

Dowiedz się czym jest strona lądowania i do czego służy landing page?

Strony internetowe: Blog

Dowiedz się czym jest blog i kiedy warto zastosować go w swojej firmie.

Strony internetowe: Sklep internetowy

Dowiedz się jak najlepiej podejść do tworzenia e-commerce.

Strony internetowe: Strona wizytówka

Dowiedz się kiedy warto posiadać stronę wizytówkę.

Maciej Motak

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Porozmawiajmy i ustalmy plan działania!

+48 789 814 123 Pracujemy od 9:00 do 17:00

Zapytaj o wycenę

Zgoda*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.