Profesjonalne tworzenie sklepów internetowych (e-commerce)

Wykonujemy dedykowane projekty sklepów internetowych w oparciu o CMS WordPress oraz WooCommerce. Posiadamy doświadczenie w sklepów on-line sprzedających produkty fizyczne jak i wirtualne np. szkolenia. Zapraszamy do kontaktu lub zapoznanie się z poniższym artykułem.


Słyszałeś, że tworzenie sklepów internetowych to długi, monotonny proces? Pozwól nam obalić ten mit!

Tworzenie sklepów internetowych to proces, który opanowaliśmy do perfekcji i chętnie pomożemy w tym Twojej firmie!

Jeśli zaczynasz działać w branży e commerce i chcesz stworzyć sklep internetowy, który przyciągnie klientów, a Tobie zapewni satysfakcjonujące dochody, to musisz pamiętać o kilku podstawowych kwestiach.

Jaki jest cel Twojego sklepu?

Myślisz o stworzeniu małego sklepu internetowego, czy raczej dużego przedsiębiorstwa? Planujesz rozkręcenie biznesu o zasięgu globalnym, czy raczej nastawiasz się na lokalny rynek? Niezależnie od odpowiedzi, tworzenie sklepu internetowego to proces, podczas którego staramy się jak najlepiej dostosować do Twoich potrzeb. To na ich podstawie dobieramy treści, rozwiązania, projekt graficzny i cały szereg innych elementów! Dzięki temu podnosimy poziomu komfortu klientów Twojego sklepu i zwiększamy sprzedaż Twoich produktów.

Przyciąganie klientów to jedno, konwersja to drugie!

Odwiedzenie przez klienta Twojego sklepu internetowego nie oznacza jeszcze zakupu produktów. Pamiętaj, że tutaj nie możesz do niego podejść i – tak jak w sklepie stacjonarnym – zaproponować zakupu konkretnego produktu. Stworzenie sklepu internetowego pozwala Ci na sprzedaż bez wychodzenia z domu, ale z drugiej strony klienci mogą łatwo i szybko opuścić Twoją stronę. Dlatego zastosowanie odpowiednich narzędzi i połączeniu z systemami, które ułatwią dokonywanie zakupów w Internecie (PayU lub PayByLink) w dzisiejszych czasach jest właściwie koniecznością dla wszystkich działających w branży e commerce.


Inne popularne artykuły w kategorii Strony Internetowe:

Strony internetowe: Landing page

Dowiedz się czym jest strona lądowania i do czego służy landing page?

Strony internetowe: Blog

Dowiedz się czym jest blog i kiedy warto zastosować go w swojej firmie.

Strony internetowe: Strona wizytówka

Dowiedz się kiedy warto posiadać stronę wizytówkę.

Zróbmy razem coś fajnego.

Wkrótce dostępny!

Checklista: 10 rzeczy, które musisz wiedzieć zanim zlecisz komukolwiek stronę www.

  • najczęściej popełniane błędy, które oszczędzą Ci mnóstwo czasu, pieniędzy i frustracji
  • jak przygotować się do współpracy
  • co należy przygotować i wiedzieć, żeby strona wypadła świetnie.

Zapisz się, aby w pierwszej kolejności otrzymać e-booka:    Porozmawiajmy

    Umów się na bezpłatną rozmowę konsultacyjną, w trakcie której ustalimy od czego warto zacząć rozwój Twojego biznesu w Internecie.