Dedykowana strona internetowa Wordpress z ACF

To sposób tworzenia stron internetowych, w którym programista koduje strony od podstaw z użyciem możliwie jak najmniejszej ilości kodu i dodatkowych wtyczek. Dzięki temu strona nie jest przeładowana i jej optymalizacja pod test Google jest znacznie prostsza i można uzyskać najwyższe wyniki. Jest to rozwiązanie dla wymagających Klientów, którzy oczekują najwyższych osiągnięć strony i dedykowanych rozwiązań.


Szukasz agencji, która tworzy dedykowane strony internetowe?

Jako agencja tworzymy dedykowane strony internetowe i mamy na swoim koncie ponad 300 indywidualnych projektów dla ponad 200 Klientów.

Z doświadczenia wiemy, że dzięki sprawdzonym strategiom, strony internetowe nie tylko mogą stanowić wizytówkę firmy, a być skutecznym handlowcem generującym wyniki w sieci.

Strony internetowe, które tworzymy są dostosowane do potrzeb i problemów, które mają Twoi klienci. Budują one zaufanie i poczucie zrozumienia. To znacząco wpływa na ich konwersję i ilość pozyskanych kontaktów w internecie.

Gwarantujemy profesjonalne usługi, wysoką jakość… wszystko w rozsądnej cenie inwestycji.

Tworzenie stron internetowych może być łatwe i przyjemne! Zaopiekujemy się całym procesem! Sprawdź jak to robimy!

Czym jest Custom Code (dedykowany kod)

Strony-Internetowe-Tworzenie-skutecznych-stron-www-Two-Colours

Custom Code to sposób tworzenia stron internetowych od podstaw. Polega on na tym, że programista stara się kodować strony używając do tego jak najmniejszej ilości znaków. Stara się też ograniczyć ilość dodatkowych wtyczek. Dzięki temu strona nie jest przeładowana i jej optymalizacja pod test Google jest znacznie prostsza. A co za tym idzie, skuteczniejsze jest jej pozycjonowanie. Jest to rozwiązanie dla wymagających Klientów, którzy oczekują najwyższych osiągnięć strony i dedykowanych rozwiązań.

Jak tworzyć dedykowane strony internetowe?

Przede wszystkim trzeba stworzyć indywidualny projekt graficzny. Twoja strona www musi się wyróżniać, co w dzisiejszych czasach nie jest wcale proste. Stworzenie witryny na bazie gotowego szablonu może wydawać się kuszące, ale pamiętaj, że w ten sposób nie pozostaniesz na długo w pamięci klientów!

Tworzenie makiety

Zanim zaczniemy konkretne projektowanie, trzeba stworzyć szkic. Taki, który będzie zawierał zarys rozmieszczenia wszystkich elementów, w ramach każdej podstrony. Intuicyjny, praktyczny i wygodny. Dzięki temu mamy możliwość wykrycia ewentualnych błędów i niedociągnięć już u podstaw tworzenia strony!

Uzgadnianie szczegółów

Kiedy szkic już będzie gotowy, ustalamy z każdym klientem jego preferencje wizualne. Dopiero wtedy przechodzimy do tworzenia grafik zgodnych z oczekiwaniami klienta, dostosowanych zarówno do potrzeb osób korzystających ze strony przy pomocy komputera, jak i na urządzeniach mobilnych.

Kodowanie

Jest to etap, na którym Twoja dedykowana strona internetowa powinna już być całkowicie zaprojektowana. To właśnie w tym momencie web developer koduje jej ostateczną stronę. Nie oznacza to oczywiście, że Twoja strona nie będzie mogła już się zmienić. Wręcz przeciwnie – rozwój strony to w dzisiejszych czasach norma – trzeba przecież nadążać za zmieniającymi się trendami i wymaganiami technicznymi! W tym celu jednak trzeba pamiętać, żeby kod był odpowiednio uporządkowany. W przeciwnym razie wprowadzanie zmian w obrębie stron internetowych jest dużo trudniejsze.

Zgadzasz się z tym, że dedykowana strona internetowa to rozwiązanie właśnie dla Ciebie?

Jeżeli tak, to przybij piątkę! Dobrze trafiłeś. Chętnie stworzymy dla Ciebie projekt strony internetowej dostosowany do potrzeb Twoich i Twoich klientów. Tworzenie stron www to w końcu nasz chleb powszedni. Skontaktuj się z nami, a wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny, odpowiednio go dostosujemy i zakodujemy!

 

Zapraszamy do współpracy! Warto.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci dedykowany plan współpracy, czas realizacji i ceny naszych usług. Doradzimy również jak wypromować Twoją firmę w sieci i udzielimy wszystkich informacji.

Kontakt do nas znajdziesz w tej zakładce.

– Dawid Kotrys


Inne popularne artykuły w kategorii Strony Internetowe:

Strony internetowe: Landing page

Dowiedz się czym jest strona lądowania i do czego służy landing page?

Strony internetowe: Blog

Dowiedz się czym jest blog i kiedy warto zastosować go w swojej firmie.

Strony internetowe: Sklep internetowy

Dowiedz się jak najlepiej podejść do tworzenia e-commerce.

Strony internetowe: Strona wizytówka

Dowiedz się kiedy warto posiadać stronę wizytówkę.

Maciej Motak

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Porozmawiajmy i ustalmy plan działania!

+48 789 814 123 Pracujemy od 9:00 do 17:00

Zapytaj o wycenę

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.