Strona wizytówka

Strona wizytówka to idealna forma autoprezentacji Twojej firmy. Właściwie zbudowana, może zapewnić Ci wielu klientów. Wiemy jak to zrobić i chętnie doradzimy Twojej firmie. Skontaktuj się z nami!


Chcesz zbudować wymarzony wizerunek Twojej firmy? Dowiedz się, jak powinna wyglądać strona wizytówka!

Czysty HTML, a może strona WordPress? Dodać formularz kontaktowy, mapę Google, a może jedno i drugie? No i jeszcze wybór wtyczek… Jeśli chcesz stworzyć wizytówkę, która pozwoli Ci skutecznie przyciągnąć klientów, to pewnie właśnie stoisz przed tego typu problemami. Pamiętaj jednak, że niezależnie od tego, jaki system CMS wybierzesz i ile różnych funkcji będzie miała Twoja strona, każda wizytówka powinna charakteryzować się kilkoma podstawowymi rzeczami.

Responsywność

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z Internetu na urządzeniach mobilnych. Google ma tego świadomość i promuje nowoczesne rozwiązania. I właśnie dlatego Twoja wizytówka powinna się poprawnie wyświetlać na dużych, małych i średnich ekranach. Powala to nie tylko na wygodne korzystanie ze stron. Dzięki temu możesz znacznie poprawić swój wizerunek w oczach klientów! Korzystając z nowoczesnych narzędzi pokazujesz im, że jesteś na czasie i nie boisz się nowości! A poza tym chyba wszyscy znamy to uczucie, gdy próbujemy wykonać jakąś czynność na stronie, ale ten jeden, jedyny przycisk akurat nie działa… Takie sytuacje niestety wiele osób zniechęcą i opuszczą one Twoją stronę internetową.

Indywidualny projekt strony

Gdybyś miał przed oczami 10 identycznych stron, którą byś wybrał? Pierwszą z brzegu? A może po prostu na chybił trafił? Pamiętaj: nie zostawiaj popularności swojej wizytówki internetowej ślepemu losowi! Jeżeli chcesz wyróżnić się w oczach swoich klientów, stwórz oryginalny projekt strony internetowej. Taki, który sprawi, że twoja strona stanie się rozpoznawalna i będzie jednym z symboli Twojej firmy. Możesz w tym celu wykorzystać przeróżne narzędzia. Obecnie najpopularniejszy jest WordPress – system CMS do tworzenia stron www.


Inne popularne artykuły w kategorii Strony Internetowe:

Strony internetowe: Landing page

Dowiedz się czym jest strona lądowania i do czego służy landing page?

Strony internetowe: Blog

Dowiedz się czym jest blog i kiedy warto zastosować go w swojej firmie.

Strony internetowe: Sklep internetowy

Dowiedz się jak najlepiej podejść do tworzenia e-commerce.

Maciej Motak

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Porozmawiajmy i ustalmy plan działania!

+48 789 814 123 Pracujemy od 9:00 do 17:00

Zapytaj o wycenę

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.