Reklama w Social Media

Reklama w social media to dobra inwestycja, ponieważ w dzisiejszych czasach prawie każdy jest na Facebooku, Instagramie albo portalach typu Linkedin. To właśnie tam w przerwie na lunch wchodzi ogromna grupa odbiorców reklamy, dzięki której Twoja firma może mieć znacznie więcej klientów! Kampanie reklamowe w mediach społecznościowych mają cały szereg zalet. A oto tylko niektóre z nich.


Reklama w Social Media daje Ci możliwość dotarcia do konkretnej grupy docelowej

Temat Twojego profilu to pierwsze narzędzie selekcji użytkowników, którzy potencjalnie mogą się zmienić w klientów Twojej firmy. Sam fakt, że Cię odwiedzili, świadczy o zainteresowaniu branżą. Dzięki temu reklama w social media pozwoli Ci zaoszczędzić ogromną ilość czasu, którą musiałbyś poświęcić na określenie swojej grupy docelowej. A przy okazji masz szansę na budowanie rozpoznawalności marki!

Duży zasięg

Reklamy w mediach społecznościowych pozwalają na dotarcie do dużej grupy odbiorców. Dzięki temu masz więcej możliwości pozyskiwania nowych klientów. Pamiętaj, że z social media korzysta aż 4 na 5 osób! Ma to szczególnie duże znaczenie, gdy zamieszczasz na swoim profilu linki do strony internetowej lub wykorzystujesz narzędzia umożliwiające dokonywanie zakupów.

Pamiętaj, że reklama w Social Media dobrze konwertuje!

Duży zasięg nie oznacza jeszcze dużych zakupów. Ale wysoki poziom konwersji już tak! Kampanie reklamowe w mediach społecznościowych charakteryzują się tym, że przyciągają odbiorców o konkretnych zainteresowaniach, co sprzyja zwiększeniu poziomu sprzedaży.

Działasz w social media i chcesz zwiększyć swoją skuteczność? Myślisz o zwiększeniu zysków z mediów społecznościowych? Zrobimy to razem z Tobą! Przeprowadzimy każdy etap Twojej kampanii na Facebooku, Instagramie i Linkedinie!

Skontaktuj się z nami

Nasza agencja udowadnia, że tworzenie stron www może być ekscytującym procesem!

Zapraszamy do współpracy! Warto.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci dedykowany plan współpracy, czas realizacji i ceny naszych usług. Doradzimy również jak wypromować Twoją firmę w sieci i udzielimy wszystkich informacji.

Kontakt do nas znajdziesz w tej zakładce.

– Dawid Kotrys

Maciej Motak

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Porozmawiajmy i ustalmy plan działania!

+48 789 814 123 Pracujemy od 9:00 do 17:00

Zapytaj o wycenę

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.