Projekty 3D

Modelowanie 3D daje niesamowite możliwości i to w bardzo wielu dziedzinach. Model 3D przydaje się m.in. podczas projektowania budynków mieszkalnych i użytkowych oraz tworzenia makiet i prototypów różnorodnych obiektów. Modele takie wykorzystuje się też do projektowania części, modeli organicznych i technicznych oraz postaci w filmach i grach komputerowych. Przekrój jest jak widać ogromny, a każda z tych dziedzin wymaga od projektanta posiadania konkretnej wiedzy i umiejętności. W naszym zespole projekty 3D wykonują profesjonaliści z dużym doświadczeniem w wielu obszarach. Z zapałem i niegasnącym entuzjazmem doskonalą swoje umiejętności, by móc dostarczać naszym klientom modele spełniające wszystkie oczekiwania.


Czy warto tworzyć projekty 3D?

Bez wątpienia tak. Projekty i druk 3D mają kilka nieprzecenionych zalet, które niejednokrotnie ratują przed dużymi stratami.

Wykrywanie błędów

Modele 3D można sprawdzić w trójwymiarowym środowisku, dzięki czemu umożliwiają wykrycie ewentualnych błędów i kolizji przed wytworzeniem właściwego produktu. Narzędzi do ich wykrywania oraz do symulowania pracy układów, które zamierzamy produkować, jest całe mnóstwo.

Projektowanie modeli o zaawansowanych kształtach

Jeśli myślisz o tworzeniu projektów użytkowych lub automotive, to projektowanie 3D jest idealnym rozwiązaniem. Pozwala bowiem na tworzenie znacznie bardziej zaawansowanych prototypów o nietypowych kształtach.

Obserwacja z perspektywy użytkownika

Trójwymiarowe projekty dają możliwość spojrzenia na produkt z perspektywy osoby korzystającej z niego. Niezależnie od tego, czy jest to projekt maszyny, czy też pomieszczenia mieszkalnego, takie spojrzenie ułatwi wizualizację sposobu codziennego użytkowania produktu.

Wykorzystanie druku 3D w marketingu

Stosowanie druku 3D w działaniach marketingowych to bardzo oryginalny sposób wychodzenia klientom naprzeciw. Drukarki 3D pozwalają tworzyć niezwykłe, funkcjonalne i estetyczne gadżety reklamowe. Wykorzystując je można również wydrukować oryginalne wizytówki czy breloczki, które następnie wręczymy klientom.

Chcesz poznać pełnię możliwości druku 3D? Zapraszamy do współpracy!

Zanim zabierzemy się do tworzenia projektu, staramy się zebrać możliwie najwięcej informacji o potrzebach naszych klientów. Dzięki temu już na wstępnym etapie możemy zaproponować ciekawe rozwiązania i ocenić stopień trudności zadania, co następnie znacznie podnosi jakość otrzymanych efektów. Po zebraniu niezbędnych informacji i uzgodnieniu warunków współpracy, przystępujemy do realizacji. Podczas tworzenia projektów na bieżąco konsultujemy postępy prac z naszymi klientami, dzięki czemu zawsze możemy dokonać potrzebnych poprawek i zmian. Gdy projekt jest gotowy, przesyłamy wizualizacje do akceptacji i dokonujemy ewentualnych modyfikacji. Finalnym etapem jest przekazanie gotowego projektu 3D wraz z wizualizacjami.

Modele 3D można wykorzystać nie tylko do tworzenia rzeczywistych technicznych obiektów na przemysłową skalę, ale także do uatrakcyjnienia wyglądu strony internetowej lub oferty sklepu w sieci. Nasza w tym głowa, by były one jak najlepsze i doskonale spełniały swoją funkcję.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy! Warto.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci dedykowany plan współpracy, czas realizacji i ceny naszych usług. Doradzimy również jak wypromować Twoją firmę w sieci i udzielimy wszystkich informacji.

Kontakt do nas znajdziesz w tej zakładce.

– Dawid Kotrys

 

Maciej Motak

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Porozmawiajmy i ustalmy plan działania!

+48 789 814 123 Pracujemy od 9:00 do 17:00

Zapytaj o wycenę

Zgoda*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.