Prowadzenie instagrama

Jak prowadzić profil na Instagramie i skutecznie się na nim reklamować?

Instagram to – zaraz obok Facebooka – obecnie najlepsze źródło klientów, i to zainteresowanych konkretną tematyką. Jego ogromną zaletą jest sposób ekspozycji wszelkiego rodzaju grafik. Dzięki temu możesz skutecznie tworzyć rozpoznawalność marki i docierać do swoich grup docelowych. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz skutecznie zareklamować Twoją firmę, to muszą one być dobrej jakości. Na co jeszcze musisz zwrócić uwagę?


Instagram – promocja marki w social mediach

Prowadzenie Instagrama to nie tylko umieszczenie postów z ciekawymi, przyciągającymi uwagę grafikami. To również tzw.  „instagram stories” – krótkie relacje w postaci filmów zamieszczanych na profilu. Każdy z użytkowników ma możliwość wyświetlenia filmu w ciągu 24 godzin od jego opublikowania. Instagram stories mają tę zaletę, że pozwalają na dodawanie ankiet i w związku z tym pozyskiwanie danych od użytkowników. Poza tym Dzięki relacjom na Instagramie masz większą szansę na skuteczne promowanie swojej marki w mediach społecznościowych. Instagram uwzględnia bowiem ilość zamieszczanych stories.

Jeśli chcesz zmaksymalizować liczbę odbiorców musisz jednak pamiętać, że istotna jest godzina publikacji relacji na profilu.

Innym ważnym aspektem prowadzenia Instagrama są hasztagi. W przeciwieństwie do profilu na Facebooku, konta na Instagramie promowane są właśnie dzięki odpowiednim hasztagom i tagowaniu postów.

Skuteczna reklama na Instagramie

Nasza agencja nie ogranicza się do prowadzenia profilu. Zajmujemy się również prowadzeniem skutecznych kampanii reklamowych na Instagramie. Dobieramy odpowiednie hasztagi, publikujemy Instagram stories, monitorujemy postępy i skutecznie komunikujemy się z klientami. Oferujemy naszą pasję, czas i zaangażowanie. Pomagamy budować pozytywny wizerunek marki i mnożymy ilość użytkowników obserwujących profil Twojej firmy! Jak to robimy?

Odpowiednie dostosowywanie przekazu kampanii reklamowych

Reklama na Instagramie – podobnie jak każda inna – będzie skuteczna tylko wtedy, gdy skierujemy ją do odpowiedniej grupy docelowej. W końcu Twoja firma potrzebuje aktywnych użytkowników, którzy nie tylko odwiedzą Twój profil lub stronę, ale też dokonają zakupu!

Przyciąganie uwagi

Maksymalnie wykorzystujemy moc możliwości, jaką daje prowadzenie Instagrama. A to wszystko dzięki dobieraniu do każdego posta odpowiedniej, ciekawej grafiki.

Różne formaty reklamy

Reklama na Instagramie musi być dostosowana do Twojej grupy odbiorców. Nasza agencja zadba o każdą formę promocji twojej firmy – obrazy, filmy i wiele innych, w zależności od potrzeb Twoich klientów.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Facebook i Instagram doskonale się uzupełniają. Dlatego warto zadbać o to, żeby profile były ze sobą spójne. Instagram i Facebook powinny się uzupełniać, dlatego warto zadbać o to, aby treści zamieszczone na jednym profilu nie powtarzały się na drugim, przy jednoczesnym zachowaniu jednolitego wizerunku. Aby zwiększyć skuteczność kampanii reklamowej warto też zamieszczać odpowiednie linki generujące ruch pomiędzy profilami.

Chcesz zwiększyć skuteczność w swoich działań w social mediach? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z reklamą na Instagramie i Facebooku? Jeśli tak, chętnie Ci pomożemy! Nasza agencja od kilku lat tworzy skuteczne reklamy i prowadzi efektywne kampanie! Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu rozpoznawalności firmy w mediach społecznościowych, to zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy! Warto.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci dedykowany plan współpracy, czas realizacji i ceny naszych usług. Doradzimy również jak wypromować Twoją firmę w sieci i udzielimy wszystkich informacji.

Kontakt do nas znajdziesz w tej zakładce.

– Dawid Kotrys

 

Maciej Motak

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Porozmawiajmy i ustalmy plan działania!

+48 789 814 123 Pracujemy od 9:00 do 17:00

Zapytaj o wycenę

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.