Generowanie Leadów na Linkedin!

Prowadzisz biznes mikro, makro a może na skalę światową? Nie ma to większego znaczenia na Linkedin jako firma musisz być! Linkedin to obecnie najbardziej popularny serwis biznesowy, w którym masz możliwość pozyskania nowych klientów z całego świata.


Prowadzisz biznes mikro, makro a może na skalę światową? Nie ma to większego znaczenia na Linkedin jako firma musisz być! Linkedin to obecnie najbardziej popularny serwis biznesowy, w którym masz możliwość pozyskania nowych klientów z całego świata.

Szukaj odpowiednich klientów
Dzięki bardzo szczegółowemu systemowi, możemy znaleźć wyjątkowe osoby wykorzystując wewnętrzne narzędzie Sales Navigator. Możemy tam znaleźć właścicieli firm, osoby pracujące na konkretnym stanowisku, w konkretnej firmie, w konkretnej branży.
Daje nam to możliwość precyzyjnego dotarcia z ofertą, bez zbędnego spamu czy nagabywania.

Dzięki automatyzacji oszczędzasz czas i pieniądze!
W sprzedaży liczy się między innymi czas, dzięki naszemu systemowi oszczędzasz czas, ale też nawet 7-krotnie zwiększysz zasięgi i skuteczność w dotarciu do właściwych osób. 

Jeśli Twoje działania nie przynoszą  oczekiwanych rezultatów, my postaramy się to zrobić za Ciebie!

Dzięki automatyzacji działań podejmowanych w portalu – m.in.:

  • wysyłki zaproszeń do nawiązania kontaktu,
  • promocji wydarzeń,
  • wysyłki spersonalizowanych wiadomości prywatnych
  • promocji postów,

Jesteśmy w stanie łatwiej i szybciej pozyskać nowe kontakty dla Twojej firmy. 

Sam profil to za mało!

W dzisiejszych czasach nie wystarczy być, przede wszystkim należy wyprzedzać działania konkurencji, aby cieszyć się wynikami i wzrostami w swojej branży. Dlatego sam profil na platformie to nieco za mało. Co my możemy zrobić dla Ciebie, żebyś stał się pionierem w swoim fachu? Linkedin to złota kopalnia generowania leadów, jednak działania ręczne już od dawna nie są efektowne i zadowalające. 

Linkedin to środowisko przyjazne generowaniu leadów!

Kampanie dają możliwość bardzo szybkiego i efektywnego generowania leadów sprzedażowych dla kontaktów B2B we wszystkich obecnych branżach w LinkedIn. Zacznij omijać martwe konta i poszerzaj swoje grono kontaktów w zaangażowanych potencjalnych klientów dla Twojej firmy. W łatwy sposób dotrzesz do właścicieli, prezesów, członków zarządu, dyrektorów oraz managerowie średniego i wyższego szczebla! 

Nawiązywanie współpracy biznesowej nigdy jeszcze nie było tak łatwe i proste!

SalesRobot na LInkedIn od Środka - Video

Chcesz zobaczyć wideo jak system wygląda od środka?

Jeśli na pewno tego chcesz to skontaktuj się z nami od razu. Pokażemy Ci jak wygląda system od środka, sprawdzimy możliwości. Doradzimy również jak wypromować Twoją firmę w sieci.

Kontakt do nas znajdziesz w tej zakładce.

– Marcin Godlewski

 

Maciej Motak

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Porozmawiajmy i ustalmy plan działania!

+48 789 814 123 Pracujemy od 9:00 do 17:00

Zapytaj o wycenę

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.