Kampanie sprzedażowe

Pomagamy firmom w zdobywaniu klientów przez internet. Organizujemy kampanie sprzedażowe oraz akcje marketingowe. Skontaktuj się z nami i uzyskaj dopasowaną propozycję działań.


Kampania sprzedażowa w internecie

Każda kampania sprzedażowa ma jeden podstawowy cel: zwiększyć ilość klientów, podnieść sprzedaż produktów lub usług i dzięki temu wygenerować zyski. W dzisiejszym świecie coraz więcej osób przenosi swoje działania marketingowe do Internetu. Dlatego też coraz ważniejszym elementem kampanii staje się działalność na Facebooku albo w takich serwisach internetowych jak Youtube. Wszystkie te działania mają ten sam cel. Kampania sprzedażowa dla sklepu stacjonarnego ma zwiększyć ruch w konkretnym budynku, a kampania sprzedażowa dla sklepu internetowego – na konkretnej stronie. Jednak aby skutecznie przyciągnąć klientów, trzeba działać w przemyślany sposób. Poniżej przedstawiamy najskuteczniejsze narzędzia kampanii internetowych.

Social media

Niezależnie od tego, czy lubisz przesiadywać na Facebooku, Instagramie i Youtube – social media to dziś absolutne must have. Pozwalają nie tylko na sprzedaż, ale również na dotarcie do wybranej grupy odbiorców i generowanie sprzedaży na bazie stałych klientów!

E-mail

Kampania sprzedażowa może być również prowadzona za pośrednictwem skrzynki elektronicznej. Baza maili to dziś prawdziwy skarb na wagę złota! Odpowiednio zrealizowany mailing pozwala bowiem nie tylko na zareklamowanie usługi lub produktu, ale przede wszystkim na nawiązanie kontaktu z klientem!

Nasza agencja już od 5 lat prowadzi działania marketingowe w Internecie. Wiemy, jak skutecznie zwiększyć sprzedaż Twoich produktów i stworzyć odpowiedni wizerunek Twojej marki.

Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu ruchu na swojej stronie, aktywnym działaniu na portalach tj. Facebook czy Instagram oraz prowadzeniu skutecznych kampanii reklamowych za pośrednictwem całego szeregu innych kanałów, to zapraszamy do współpracy!

Maciej Motak

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Porozmawiajmy i ustalmy plan działania!

+48 789 814 123 Pracujemy od 9:00 do 17:00

Zapytaj o wycenę

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.