E-mail marketing

Szukasz agencji, która ma doświadczenie z e-mail marketingiem… wie jak komponować maile, obsługiwać narzędzia i tworzyć skuteczne strategie? Sprawdź nas!


Skuteczny e-mail marketing to potężna siła. Pozwala na szybkie dotarcie do dużej liczby klientów, zbudowanie bazy danych osobowych, wysyłanie reklam za pośrednictwem poczty elektronicznej i prowadzenie kampanii mailingowych. Znacznie ułatwia również kontakt z klientem – wystarczy jedno klikniecie, żeby odwiedził Twoją stronę. Trzeba jednak pamiętać, że e-mail marketing również rządzi się swoimi prawami. Może być realizowany w formie newsletterów, wiadomości przekierowujących na landing page albo innej formy mailingu.

Newsletter

To wiadomość służąca przede wszystkim budowie relacji z klientem. Powinna przykuwać uwagę i zachęcać klientów do dalszej komunikacji. Często zawiera również zachętę do zakupu produktu albo skorzystania z usługi.

E-mail remarketing

To forma e-mail marketingu polegająca na przypominaniu o sobie klientom, którzy w przeszłości odwiedzili Twoją stronę. Dzięki temu możemy skutecznie określić swoją docelową grupę odbiorców albo “uratować” porzucone koszyki.

Nasza agencja skutecznie pomaga w prowadzeniu kampanii mailingowych. Mamy na koncie ogromną ilość wysłanych wiadomości, zdobytych kontaktów, nawiązanych relacji i zadowolonych użytkowników. Dlatego jeśli chcesz zwiększyć skuteczność swoich maili lub też po prostu zacząć prowadzić skuteczny e-mail marketing, to chętnie wesprzemy Twoje działania! Zapraszamy do kontaktu.

Zróbmy razem coś fajnego.

Wkrótce dostępny!

Checklista: 10 rzeczy, które musisz wiedzieć zanim zlecisz komukolwiek stronę www.

  • najczęściej popełniane błędy, które oszczędzą Ci mnóstwo czasu, pieniędzy i frustracji
  • jak przygotować się do współpracy
  • co należy przygotować i wiedzieć, żeby strona wypadła świetnie.

Zapisz się, aby w pierwszej kolejności otrzymać e-booka:    Porozmawiajmy

    Umów się na bezpłatną rozmowę konsultacyjną, w trakcie której ustalimy od czego warto zacząć rozwój Twojego biznesu w Internecie.