Copywriting

Napisanie naprawdę dobrego tekstu wymaga czasu. Nie wystarczy po prostu usiąść i coś sklecić. Trzeba jeszcze dostosować treści na potrzeby klientów, przeczytać całą masę artykułów na wybrany temat, a w przypadku tekstów SEO dobrać odpowiednie słowa kluczowe.

Wiele osób nie wie, że dobry copywriter może zrobić dużo dobrego dla ich firmy. Odpowiednie treści nie tylko przyciągają uwagę, ale też zatrzymują klienta dłużej na Twojej stronie, dzięki czemu zwiększają szansę na zakup produktu lub usługi. Jak skutecznie wykorzystać możliwości copywritingu?

 

 


Teksty na strony www

Na pewno znasz już na pamięć formułki typu: „nasza firma ma duże doświadczenie, dba o jakość usług, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem”. Ty jednak chcesz się wyróżnić. Po co? Żeby zostać dostrzeżonym i zapamiętanym. I właśnie dlatego na Twojej stronie dobry copywriting. Powinny na niej znaleźć się teksty oryginalne, przyciągające uwagę i sprawiające, że będzie się chciało czytać dalej!

Hasła reklamowe

Na pewno znasz przynajmniej kilka sloganów, które powtarzają dosłownie wszyscy. I wszyscy też wiedzą, jakiej firmy dotyczyły. Aby stworzyć dobre teksty reklamowe trzeba jednak wiedzieć, co się przyjmie, a co nie. Idealne zadanie dla copywritera! Chętnie wesprzemy Cię swoją pasją i pomysłowością.

Wpisy na bloga i Facebooka

Copywriting to także social media. W dzisiejszych czasach dają one potężne możliwości pozyskiwania klientów. Wbrew temu, co się powszechnie myśli, pisanie postów wcale nie jest takie proste. Jeśli chcesz, stworzymy dla Ciebie treści, które wyróżnią Twoje posty spośród innych i odpowiednio rozruszają Twój fanpage!

Mailingi i newslettery.

Otwierasz swoją skrzynkę pocztową, a tam cała masa reklam! Wszystkie z podobnymi, krzykliwymi nagłówkami, dotyczącymi rzeczy, których kompletnie nie potrzebujesz.  Zaznaczasz wszystko i usuwasz. Jeśli stworzysz identyczną wiadomość, możesz być pewny, że spotka ją ten sam los. Chyba że ją spersonalizujesz. Dobry copywriter stworzy dla Ciebie oryginalne wiadomości e-mail, które pomogą Ci przyciągnąć więcej klientów.

Seo copywriting

Teksty pod pozycjonowanie mogą być prawdziwą żyłą złota. Odpowiedni dobór słów kluczowych, jasny, przejrzysty i konkretny content oraz umiejętny sposób podawania informacji ważnych w Twojej branży to podstawa wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Dlatego jeśli chcesz skutecznie zwiększyć ruch na swojej stronie www, to inwestycja w copywriting jest zdecydowanie trafiona!

Więcej o SEO dowiesz się tutaj

I wiele, wiele innych!

Copywriting to bardzo szerokie pojęcie. W ramach tej usługi mieszczą się treści praktycznie każdego rodzaju. Dlatego jeśli chcesz napisać tekst razem z nami, to zapraszamy do kontaktu! Ustalimy szczegóły, wykonamy dogłębny research i zabierzemy się do pisania!

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy! Warto.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci dedykowany plan współpracy, czas realizacji i ceny naszych usług. Doradzimy również jak wypromować Twoją firmę w sieci i udzielimy wszystkich informacji.

Kontakt do nas znajdziesz w tej zakładce.

– Dawid Kotrys

Maciej Motak

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Porozmawiajmy i ustalmy plan działania!

+48 789 814 123 Pracujemy od 9:00 do 17:00

Zapytaj o wycenę

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.