Szwarny Dach – Strona WWW

Szwarny Dach - Realizacja

Tworzymy strony na miarę Twoich potrzeb

Stoisz przed decyzją o zmianie swojej dotychczasowej strony internetowej? A może potrzebujesz witryny dla firmy?

Jako fachowcy działamy już od kilkunastu lat, indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdego klienta. W Agencji Two Colours jesteśmy świadomi, jak działa biznes i co wpływa na decyzję twoich klientów, dlatego projektujemy przemyślane i funkcjonalne strony oraz sklepy internetowe na podstawie indywidualnego projektu, a nie szablonu. Dbałości o detale, praktyczne i profesjonalne narzędzia oraz doświadczenia naszych UX Designerów pozwalają na skonfigurowanie idealnej witryny pod Twój biznes.

Nasze wizytówkowe strony, tak, jak Szwarny Dach wyróżniają się oryginalnym szablonem, nietuzinkowymi rozwiązaniami i nowoczesnym designem. Nasi specjaliści zadbają o to, aby strona nie była przeładowana niepotrzebnymi wtyczkami, dzięki czemu Twoja witryna będzie piąć się w górę w wyszukiwarce Google.

Wiemy, że efekt wizualny to tylko połowa sukcesu! Dlatego dbamy również o strukturę strony, jej responsywność oraz optymalizację! Wypuszczamy do sieci tylko profesjonalne i seo-friendly strony.

Funkcjonalności strony

Przemyślany UX design to klucz do sukcesu niezależnie, w jakiej branży działasz na co dzień. Zwiększenie komfortu twoich klientów podczas korzystania ze strony ma nie tylko ich wpływ na jej pozytywną ocenę, ale również przekłada się na zwiększoną sprzedaż produktów i usług.’

W Two Colours tworzymy od podstaw funkcjonalne strony internetowe oraz sklepy, które nie tylko odgrywają ważną rolę w sprzedaży, ale również zwiększają lojalność klientów względem marki.

Pamiętamy, że po drugiej stronie stoi pracownik, dlatego stosujemy prosty interfejs do edycji strony, dzięki czemu możesz samodzielnie edytować gotowy projekt strony wedle swoich potrzeb.

Poznaj niezwykłe możliwości zaprojektowanej przez nas strony.

 

Szwarny Dach - Realizacja

 

Rozbudowane galeria realizacji i oferta

Podczas tworzenia strony internetowej www.szwarnydach.pl klientowi zależało na tym, aby nie tylko była ona nowoczesna i intuicyjna, ale przede wszystkim w realny sposób pomagała przyszłym klientom. Na stronie znajdziemy nie tylko szczegółowy opis prowadzonych usług, ale również panel do wizualizacji prac. Nowi klienci w łatwy sposób mogą dobrać odpowiedni kolor dachu do swojej elewacji. 

Prototyp – makieta strony internetowej

Makieta strony internetowej to, tak naprawdę pierwszy etap w tworzeniu strony internetowej. 

W naszych projektach użyteczność przeplata się z designem. Ze starannością skupiamy się na najdrobniejszych detalach, z myślą o responsywności strony i łatwym użytkowaniu, aby Twój produkt lub usługa docierała do szerokiego grona odbiorców. 

Przygotowujemy strukturę strony w oparciu o SEO, dzięki czemu strona staje się przyjazna wyszukiwarce Google, by razem z Twoim biznesem piąć się w górę. Wiemy, że im wyższa pozycja, tym większa sprzedaż. 

Nasze wieloletnie doświadczenia sprawiają, że wybieramy najbardziej intuicyjne i funkcjonalne narzędzia, pozwalające w bardzo przejrzysty i efektywny sposób zaprezentować Wam makiety stron internetowych. 

Jednym z nich jest Miro, dzięki któremu nasi klienci mogą zobaczyć pełną strukturę strony jeszcze przed etapem projektowania graficznego.

Szwarny Dach - Realizacja Strony WWW - Miro

W przybliżeniu makieta strony internetowej wygląda tak:

Szwarny Dach - Realizacja Wizytówka WWW - Miro

Podczas pierwszych prac, jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, ponieważ przed stworzeniem prototypu należy ustalić mapę strony, czyli strukturę zakładek i podstron.

Szwarny Dach - Plan Strony WWW

Projekt graficzny

Jeśli stawiasz na nowoczesność, pozytywne pierwsze wrażenie swoich klientów i budowanie trwałych relacji-stworzymy od podstaw projekt graficzny strony który:

 • będzie dostosowany do potrzeb i wymagań przyszłego klienta
 • sprawi, że obsługa strony będzie przyjemna i w pełni intuicyjna
 • wydobędzie cały potencjał strony i twojego biznesu
 • zwiększy poziom satysfakcji klienta
 • pozwoli stworzyć unikatowy projekt, który wyróżni Twój biznes

Jesteśmy kompleksowi, dlatego nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Nasze projekty tworzymy od zera z myślą o funkcjonalności i nowoczesnym designie, jednocześnie są one zawsze dopasowane do Twoich potrzeb jak i potrzeb Twojej firmy. 

Z Two Colours Agency zbudujesz silną markę w internecie.

Szwarny Dach - Realizacja Graficzna Strony WWW - Figma

 

Zakodowanie strony internetowej

Wśród korzyści płynących z użytkowania wykonanych przez nas stron, jako pierwszą należy wymienić elastyczność. Jest ona efektem dostosowania naszych narzędzi do danego projektu.

Dlatego do ich budowania stron wykorzystujemy intuicyjne i sprawdzone narzędzia, jak:

 • CMS WordPress, 
 • pagebuilder’a Elementor
 • ACF. 

Taka gama narzędzi pozwala klientom na ułatwioną edycję i rozbudowywanie strony wedle uznania, a do tego będzie możliwa również bez udziału naszej agencji. 

Wykorzystanie sprawdzonych i licencjonowanych rozwiązań daje Ci możliwość rozwoju w dowolnym kierunku.

Z Two Colours Agency jesteś elastyczny. 

 

Prędkość strony www

Pomimo iż tworzymy część naszych stron w oparciu page building Elementor, to umiemy stworzyć je tak, by były bardzo wydajne i szybkie. 

Doskonale wiemy, że szybkość strony www znacząco wpływa na ich odbiór i pozycjonowanie w Gogole, staramy się więc tworzyć i je skutecznie optymalizować, nawet gdy zawierają bardzo dużo wysokiej jakości zdjęć.

Tutaj osiągnęliśmy zadowalający wynik 94 punktów na 100 możliwych w narzędziu Google PageSpeed Insights.

Z Two Colours Agency strona jest szybka. 

 

Wykorzystane narzędzia i rozwiązania

Projektujemy, kodujemy, planujemy, wykorzystując kompleksowe narzędzia o szerokich horyzontach możliwości. Nie pozwalamy sobie na brawurę i szablonowość, dlatego projektowane przez nas strony wyróżniają się w internecie. To nowoczesny design i funkcjonalność w najlepszym wydaniu.

Korzystamy z wielu profesjonalnych i intuicyjnych narzędzi, dzięki czemu dostarczamy solidność, wydajność i…efekty.

W codziennej pracy towarzyszą nam:

 1. Miro – to niepozorne, niezwykle funkcjonalne narzędzie wykorzystywane do tworzenia prezentacji projektu graficznego oraz komunikacji z Klientem.
 2. Figma – to narzędzie pomaga nam zaprezentować gotowy projekt graficzny, tak aby każdy mógł sprawdzić jak to będzie wyglądać w następnym kroku
 3. Elementor PROkompleksowy page builder do WordPressa umożliwiający pełne zaprogramowanie strony.
 4. ACF (Advanced Custom Fields) – wtyczka do Worpdressa, która poszerza funkcjonalność podstawowego WordPressa, umożliwiając dodawanie niestandardowych pól i edycję z poziomu użytkownika.
 5. WordPress najpopularniejszy, najbardziej przejrzysty i intuicyjny CMS pozwalający zarządzać treścią. 
 6. Dodatkowe narzędzia wspomagające pracę programistów, grafików i zespołu projektowego, takie jak Pakiet Adobe, ClickUp, Telegram, Google Drive itp.

Z Two Colours Agency otrzymasz stronę z charakterem!

 

Zobacz stronę: https://szwarnydach.pl/ 

Spodobało Ci się? Skontaktuj się z nami!

 

Jak zrobić to dobrze...
żeby poczuć efekty?

Autorzy projektu

Patryk

Elementor Developer

Dawid Kotrys

Właściciel Agencji, Dyrektor Kreatywny

Jakub

Projektant Graficzny