Superbike – Sklep Online połączony z Allegro

Tworzymy strony na miarę Twoich potrzeb

Stanęliśmy tutaj przed nie lada wyzwaniem, integracja platformy Allegro ze sklepem online opartym na WooCommerce. Synchronizujemy zakupy i klientów dla ponad 2069 produktów. 

Nasze strony, tak, jak stworzenie sklepu internetowego dla Superbike wyróżniają się unikatowym szablonem i nowoczesnym designem. 

Funkcjonalności strony

Wspieramy biznes online tworząc w pełni zoptymalizowane strony internetowe w funkcją sklepu internetowego, dopasowując do potrzeb klienta. W wypadku Superbike połączyliśmy praktyczność strony internetowej z integracją aukcji Allegro, dzięki czemu ułatwiamy możliwość składania i dostarczania zamówień. 

Ten sklep jest nie tylko dostępny dla klientów detalicznych, ale również hurtowych, więc musieliśmy odpowiednio przygotować infrastrukturę. Dzięki temu osoby zalogowane i mające odpowiednią rolę widzą ceny hurtowe. 

Wskazana strona została zaprojektowana z dedykowaną oprawą graficzną, co dostarcza unikatowy wygląd i przyjemne doświadczenia użytkownikom, sprzyjając sprzedaży online. 

Z Two Colours sprzedaż to czysta przyjemność!

Wychodzimy Klientom naprzeciw, umożliwiając prosty interfejs do edycji strony, dzięki czemu możesz samodzielnie edytować gotowy projekt strony wedle swoich potrzeb.

Prototyp – makieta strony internetowej

W projektowanych przez nas makietach stron internetowych użyteczność przeplata się z designem. Projektujemy je w najdrobniejszych detalach, z myślą o responsywności strony i łatwym użytkowaniu, aby Twój produkt lub usługa docierała do szerokiego grona odbiorców. 

Przygotowujemy strukturę strony w oparciu o SEO, dzięki czemu strona  

staje się przyjazna wyszukiwarce Google, by razem z Twoim biznesem piąć się w górę. Wiemy, że im wyższa pozycja tym większa sprzedaż. 

Kompleksowość i profesjonalizm sprawiają, że wybieramy najbardziej intuicyjne i funkcjonalne narzędzia, pozwalające na efektywność w zakresie tworzenia makiet stron internetowych. 

Jednym z nich jest Miro, dzięki któremu nasi klienci mogą zobaczyć pełną strukturę strony jeszcze przed etapem projektowania graficznego. 

Współpraca z Two Colours jeszcze nigdy nie była tak prosta

W przypadku tego zlecenia, zaprojektowany przez nas prototyp został podzielony na dwie części: Hurt oraz Detal, które widzisz poniżej:

Nasza praca nie mogłaby się odbyć bez ustaleń, które umożliwiają stworzenie mapy strony, czyli struktury zakładek i podstron do zaprojektowania prototypu. 

Nasza praca nie mogłaby się odbyć bez ustaleń, które umożliwiają stworzenie prototypu w najdrobniejszych detalach.

 

Projekt graficzny

Jeśli stawiasz na nowoczesność, pozytywne doświadczenia swoich klientów i budowanie trwałych relacji – stworzymy od podstaw projekt graficzny strony który:

 • będzie dostosowany do potrzeb i wymagań przyszłego klienta
 • sprawi, że obsługa strony będzie przyjemna i w pełni intuicyjna
 • wydobędzie cały potencjał strony i twojego biznesu
 • zwiększy poziom satysfakcji klienta
 • pozwoli stworzyć unikatowy projekt, który wyróżni Twój biznes

Jesteśmy kompleksowi, dlatego nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Nasze projekty tworzymy od zera z myślą o funkcjonalności i nowoczesnym designie, jednocześnie dopasowujemy je do Twoich potrzeb. 

Zakodowanie strony internetowej

Wśród korzyści płynących z użytkowania wykonanych przez nas stron, jako pierwszą należy wymienić elastyczność. Jest ona efektem dostosowania naszych narzędzi do danego projektu.

Dlatego do ich budowania stron wykorzystujemy intuicyjne i sprawdzone narzędzia, jak:

Taka gama narzędzi pozwala klientom na ułatwioną edycję i rozbudowywanie strony przedle uznania, a do tego będzie możliwa również bez udziału naszej agencji. 

Wykorzystanie sprawdzonych i licencjonowanych rozwiązań daje Ci możliwość rozwoju w dowolnym kierunku.

Z Two Colours Agency jesteś elastyczny. 

Prędkość strony www

Strony internetowe tworzymy w oparciu o profesjonalne narzędzie building Elementor uzupełniając dedykowaną szata graficzną, dzięki czemu strona zyskuje na przyjemnym odbiorze, pozostawiając pozytywne odczucia wśród Twoich klientów. Tworząc strony stawiamy na prędkość i wydajność, dlatego współczynnik odrzuceń jest w pełni zminimalizowany.  Wiemy, że optymalizacja ma znaczenie, kiedy chcesz mieć wysokie wyniki w wyszukiwarce Google. Wybierając Two Colours Agency masz pewność, że Twoja strona będzie skutecznie zoptymalizowana, nawet przy dużej ilości wysokiej jakości zdjęć. 

Chcesz dowodów? W przypadku naszych stron osiągnęliśmy zadowalający wynik 100 punktów na 100 możliwych w narzędziu Google PageSpeed Insights.

Z Two Colours Agency nabierasz prędkości!

Wykorzystane narzędzia i rozwiązania

Projektujemy, kodujemy, planujemy, wykorzystując kompleksowe narzędzia o szerokich horyzontach możliwości. Nie pozwalamy sobie na brawurę i szablonowość, dlatego projektowane przez nas strony wyróżniają się w internecie. To nowoczesny design i funkcjonalność w najlepszym wydaniu. 

Korzystamy z wielu profesjonalnych i intuicyjnych narzędzi, dzięki czemu dostarczamy solidność, wydajność i…efekty.

W codziennej pracy towarzyszą nam:

 1. WordPress najpopularniejszy, najbardziej przejrzysty i intuicyjny CMS pozwalający zarządzać treścią. 
 2. Miro to niepozorne, niezwykle funkcjonalne narzędzie wykorzystywane do tworzenia prezentacji projektu graficznego oraz komunikacji z Klientem.
 3. Figma – to narzędzie pomaga nam zaprezentować gotowy projekt graficzny, tak aby każdy mógł sprawdzić jak to będzie wyglądać w następnym kroku
 4. Elementor PRO kompleksowy page builder do WordPressa umożliwiający pełne zaprogramowanie strony.
 5. ACF (Advanced Custom Fields) – wtyczka do WordPressa, która poszerza funkcjonalność podstawowego WordPressa,  umożliwiając dodawanie niestandardowych pól i edycję z poziomu użytkownika.
 6. Dodatkowe narzędzia wspomagające pracę programistów, grafików i zespołu projektowego, takie jak Pakiet Adobe, ClickUp, Telegram, Google Drive itp.  

Z Two Colours Agency otrzymasz stronę z charakterem!

Zobacz stronę: https://super-bike.pl/

Spodobało Ci się? Skontaktuj się z nami!

Jak zrobić to dobrze...
żeby poczuć efekty?

Autorzy projektu

Dawid Kotrys

Właściciel Agencji, Dyrektor Kreatywny

Marcin Godlewski

Współwłaściciel Agencji, Dyrektor Marketingowy

Jola

Projekt Manager

Łukasz Bulla

Starszy Grafik

Patryk

Elementor Developer

Arek

Opiekun Klienta