Ptak Auto – Strona internetowa

Tworzymy strony na miarę Twoich potrzeb

Potrzebujesz rozpoznawalnej, unikatowej, responsywnej i dobrze pozycjonującej się strony internetowej, która dodatkowo przynosi zyski?

Jesteśmy odpowiedzią na twoje potrzeby. Jako fachowcy, działamy kompleksowo i nie sięgamy po gotowce. Mamy świadomość, jak działa biznes i co wpływa na decyzję twoich klientów, dlatego projektujemy przemyślane i funkcjonalne strony internetowe w dbałości o detale, bazując na praktycznych i profesjonalnych narzędziach oraz doświadczeniach użytkowników.

Nasze wizytówkowe strony, tak, jak Auto Ptak wyróżniają się unikatowym szablonem i nowoczesnym designem. Nie przeładowujemy stron niepotrzebnymi wtyczkami, dzięki czemu pną się w górę w wyszukiwarce Google.  A Twoi klienci nie idą do konkurencji – zysk zostaje w twoich rękach.

Dbamy nie tylko o strukturę strony, ale również jej responsywność oraz optymalizację,  dlatego strony internetowe, które wypuszczamy do sieci są profesjonalne i seo-friendly.

Ty też chcesz wejść na podium Google i wyróżnić swój biznes w internecie?

Z Two Colours Agency łatwiej osiągniesz sukces.

Funkcjonalności strony

Inwestycja w stronę internetową to konieczny krok w budowaniu rozpoznawalnej marki w sieci. Bazując na doświadczeniu i profesjonalnych narzędziach tworzymy unikatowe i designerskie strony będące skutecznymi wizytówkami dla prowadzonych biznesów.

Znamy doświadczenia użytkowników, dzięki czemu UX design nie ma dla nas tajemnic.  

Nasze strony projektowane są w taki sposób, aby dawać komfort podczas użytkowania, dzięki czemu są nie tylko przejrzyste, funkcjonalne, ale i zachęcają do skorzystania z reklamowanych za ich pośrednictwem usług. 

Wiemy, że klienci uwielbiają proste rozwiązania, dlatego udostępniamy prosty interfejs do edycji strony, dzięki czemu klient w pełni poznania możliwości zaprojektowanej przez nas strony, a w efekcie dokonywać samodzielnej edycji gotowego projektu strony. 

Z Two Colours Agency Ty również jesteś designerem.

Rozbudowane Portfolio, galeria zdjęć i oferta

Strony, takie jako Auto Ptak łączą w sobie aspekt wizytówkowy z rolą sprzedażową. Dlatego wyszczególnienie pełnego portfolio oferowanych usług było w tym wypadku kluczowe. Zostało zaprojektowane tak, aby być, jak najbardziej przejrzyste dla klientów, dzięki czemu wygląda nie tylko zachęcająco do skorzystania z oferty, ale i wyróżnia się na tle konkurencji. 

Prototyp – makieta strony internetowej

Nasze projekty to połączenie praktyczności z interesującym designem. Strona Auto Ptak to najlepszy dowód na to, że detale mają znaczenie. Przemyślany projekt strony został stworzony w taki sposób, aby ukazywać możliwości marki. Stronę wyróżnia sportowy charakter i niezaprzeczalny dynamizm. 

Idąc z duchem czasu nie mogliśmy pominąć responsywności strony, dzięki czemu wygodnie użytkuje się stronę, zarówno z poziomu komputera, jak i urządzeń mobilnych. To rozwiązanie sprawia, że produkt lub usługa dociera do szerokiego grona odbiorców. 

Struktura strony została przygotowana w pełni w oparciu o SEO, dzięki czemu jest przyjazna wyszukiwarce Google, by razem z Twoim biznesem dojechać do mety i stać się w tym wyścigu prawdziwym numerem jeden i spowodować zwiększoną sprzedaż. 

Kompleksowość i profesjonalizm sprawiają, że wybieramy najbardziej intuicyjne i funkcjonalne narzędzia, pozwalające na efektywność w zakresie tworzenia makiet stron internetowych. 

Jednym z nich jest Miro, dzięki któremu nasi klienci mogą zobaczyć pełną strukturę strony jeszcze przed etapem projektowania graficznego. 

Współpraca z Two Colours współpraca jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Nasi klienci przed publikacją strony otrzymują  makietę strony, aby namacalnie zobaczyć, jak zostały zaprojektowane poszczególne jej elementy. Dzięki czemu łatwiej możemy dostosować gotową stronę do potrzeb naszych klientów. 

Projekt graficzny

Od podstawy tworzymy projekt graficzny strony, który wyróżnia się nowoczesnością, pozytywnymi doświadczeniami użytkowników opartymi o wiedzę z zakresu UX Designu. 

Zaprezentowany przez nas projekt: 

 • będzie dostosowany do potrzeb i wymagań przyszłego klienta
 • sprawi, że obsługa strony będzie przyjemna i w pełni intuicyjna
 • wydobędzie cały potencjał strony i twojego biznesu
 • zwiększy poziom satysfakcji klienta
 • pozwoli stworzyć unikatowy projekt, który wyróżni Twój biznes

Projekty stron internetowych nie są oparte o gotowe rozwiązania. Dlatego witryny naszych klientów są w pełni unikatowe i dobrze zoptymalizowane. Nie działamy półśrodkami, dlatego wybierając nasze rozwiązania można być pewnym funkcjonalności i profesjonalności, które pozwolą na rozwój marki w internecie. Każdą stronę, jednocześnie dopasowujemy do potrzeb klientów.

Z Two Colours Agency zbudujesz silną markę w internecie.

Zostały przez nas przygotowane również 4 banery wyróżniające stronę. Charakteryzują się wyróżniającym designem, dynamiką i mocą kolorów.

Zakodowanie strony internetowej

Wśród korzyści płynących z użytkowania wykonanych przez nas stron, jako pierwszą należy wymienić elastyczność. Jest ona efektem dostosowania naszych narzędzi do danego projektu.

Dlatego do ich budowania stron wykorzystujemy intuicyjne i sprawdzone narzędzia, jak:

 • CMS WordPress, 
 • pagebuilder’a Elementor
 • ACF. 

Taka gama narzędzi pozwala klientom na ułatwioną edycję i rozbudowywanie strony przedle uznania, a do tego będzie możliwa również bez udziału naszej agencji.  Wykorzystanie sprawdzonych i licencjonowanych rozwiązań daje Ci możliwość rozwoju w dowolnym kierunku.

Z Two Colours Agency jesteś elastyczny. 

Prędkość strony www

Nasze strony po części tworzymy w oparciu o page building Elementor. Są one szybkie i wydajne, dzięki czemu nie ma problemu z ich otwieraniem. Nie są też przeładowane niepotrzebnymi widgetami, stawiamy jedynie na konkrety. Dbamy o optymalizację, dzięki czemu są wzbogacone o przemyślane i jakościowe treści z uwzględnieniem SEO oraz zawierają bardzo dużo dobrej jakości zdjęć.

Zobacz stronę : https://ptak.auto.pl/

Wykorzystane narzędzia i rozwiązania

Projektujemy, kodujemy, planujemy, wykorzystując kompleksowe narzędzia o szerokich horyzontach możliwości. Nie pozwalamy sobie na brawurę i szablonowość, dlatego projektowane przez nas strony wyróżniają się w internecie. To nowoczesny design i funkcjonalność w najlepszym wydaniu. 

Korzystamy z wielu profesjonalnych i intuicyjnych narzędzi, dzięki czemu dostarczamy solidność, wydajność i…efekty.

W codziennej pracy towarzyszą nam:

 1. WordPress najpopularniejszy, najbardziej przejrzysty i intuicyjny CMS pozwalający zarządzać treścią.
 2. Miro to niepozorne, niezwykle funkcjonalne narzędzie wykorzystywane do tworzenia prezentacji projektu graficznego oraz komunikacji z Klientem.
 3. Figma – to narzędzie pomaga nam zaprezentować gotowy projekt graficzny, tak aby każdy mógł sprawdzić jak to będzie wyglądać w następnym kroku
 4. Elementor PRO kompleksowy page builder do WordPressa umożliwiający pełne zaprogramowanie strony.
 5. ACF (Advanced Custom Fields) – wtyczka do Worpdressa, która poszerza funkcjonalność podstawowego WordPressa,  umożliwiając dodawanie niestandardowych pól i edycję z poziomu użytkownika.
 6. WPML – wtyczka dzięki, której możemy przetłumaczyć naszą stronę na wiele języków. W tym przypadku aż na 4.
 7. Dodatkowe narzędzia wspomagające pracę programistów, grafików i zespołu projektowego, takie jak Pakiet Adobe, ClickUp, Telegram, Google Drive itp.  

 

Z Two Colours Agency otrzymasz stronę z charakterem!

Jak zrobić to dobrze...
żeby poczuć efekty?

Autorzy projektu

Dawid Kotrys

Właściciel Agencji, Dyrektor Kreatywny

Marcin Godlewski

Współwłaściciel Agencji, Dyrektor Marketingowy

Jola

Projekt Manager

Łukasz Bulla

Starszy Grafik

Patryk

Elementor Developer