Olimpiada Chemiczna – Strona WWW

Tworzymy strony na miarę Twoich potrzeb

Potrzebujesz rozpoznawalnej, unikatowej, responsywnej i dobrze pozycjonującej się strony internetowej, która przede wszystkim zrealizuje Twoje biznesowe cele?

Jako fachowcy działamy już od kilkunastu lat, kompleksowo podchodząc do projektów i oczekiwań każdego klienta. W agencji Two Colours zawsze projektujemy Twoją stronę indywidualnie. Jesteśmy świadomi, jak działa biznes i co wpływa na decyzję twoich klientów, dlatego projektujemy przemyślane i funkcjonalne strony oraz sklepy internetowe w dbałości o detale, bazując na praktycznych i profesjonalnych narzędziach oraz doświadczeniach użytkowników.

Nasze wizytówkowe strony, tak, jak Olimpiada Chemiczna wyróżniają się nietuzinkowymi rozwiązaniami i nowoczesnym designem. Tworzymy lekkie i szybkie strony a co więcej, wykorzystujemy tylko wymagane wtyczki, dzięki czemu nasze strony pną się w górę w wyszukiwarce Google. Dzięki temu Twoi klienci nie idą do konkurencji a zysk zostaje w twoich rękach.

Skupiamy się nie tylko na efektach wizualnych i nowoczesnych rozwiązaniach dla Twojej strony, ale dbamy także o jej strukturę, responsywność oraz optymalizację! Strony internetowe, które wypuszczamy do sieci, są profesjonalne i seo-friendly.

Funkcjonalności strony

Inwestycja w funkcjonalność strony internetowej i przemyślany UX design to klucz do zwiększenia komfortu twoich klientów podczas korzystania ze strony, co przekłada się na zwiększoną sprzedaż twoich produktów i usług.

Dlatego w Two Colours tworzymy od podstaw funkcjonalne strony internetowe, które nie tylko sprzedają, ale są też unikalne i zwiększają lojalność klientów względem marki.

Z myślą o Tobie i Twoich pracownikach stosujemy prosty interfejs do edycji strony, dzięki czemu każdy może samodzielnie edytować gotowy projekt strony wedle swoich potrzeb.

Poznaj niezwykłe możliwości zaprojektowanej przez nas strony.

 

 

Blog i oferta sprzedażowa…

Przy tworzeniu strony internetowej www.olimiadachemiczna.com, klientowi zależało na tym, aby nie tylko była ona nowoczesna i intuicyjna dla nastoletnich użytkowników, ale również posiadała blog i ofertę sprzedażową.
Rozbudowany dział ze wpisami i artykułami został zaprojektowany tak, by pomimo sporej ilości materiałów edukacyjnych, w łatwy sposób dało się wyszukać najpotrzebniejsze artykuły poprzez zastosowany spis treści.

Prototyp – makieta strony internetowej

Makieta strony internetowej to, tak naprawdę pierwszy etap w tworzeniu strony internetowej.
W naszych projektach użyteczność przeplata się z designem. Z myślą o responsywności strony i łatwym użytkowaniu, skupiamy się na najdrobniejszych detalach, tak by Twój produkt lub usługa docierały bez przeszkód do szerokiego grona odbiorców.

Przygotowujemy strukturę strony na podstawie SEO, dzięki czemu strona staje się przyjazna dla wyszukiwarki Google, a co za tym idzie, razem z Twoim biznesem pnie się w górę – im wyższa pozycja, tym większa sprzedaż.

Nasze wieloletnie doświadczenia sprawiają, że wybieramy najbardziej intuicyjne i funkcjonalne narzędzia, pozwalające w bardzo przejrzysty i efektywny sposób zaprezentować Wam makiety stron internetowych.

Jednym z nich jest Miro, dzięki któremu nasi klienci mogą zobaczyć pełną strukturę strony jeszcze przed etapem projektowania graficznego.

 

Podczas pierwszych prac, jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, ponieważ przed stworzeniem prototypu należy ustalić mapę strony, czyli strukturę zakładek i podstron.

Projekt graficzny

Jeśli stawiasz na nowoczesność, pozytywne pierwsze wrażenie swoich klientów i budowanie trwałych relacji – stworzymy od podstaw projekt graficzny strony który:

 • będzie dostosowany do potrzeb i wymagań przyszłego klienta,
 • sprawi, że obsługa strony będzie przyjemna i w pełni intuicyjna,
 • wydobędzie cały potencjał strony i twojego biznesu,
 • zwiększy poziom satysfakcji klienta,
 • pozwoli stworzyć unikatowy projekt, który wyróżni Twój biznes.

Jesteśmy kompleksowi, dlatego nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Nasze projekty tworzymy od zera z myślą o funkcjonalności i nowoczesnym designie. To, co warto podkreślić to fakt, że są one także zawsze dopasowane do potrzeb zarówno Twoich, jak i Twojej firmy.

Z Two Colours Agency zbudujesz silną markę w internecie.

 

Zakodowanie strony internetowej

Wśród korzyści płynących z użytkowania wykonanych przez nas stron, jako pierwszą należy wymienić elastyczność. Jest ona efektem dostosowania naszych narzędzi do danego projektu.

Dlatego do ich budowania stron wykorzystujemy intuicyjne i sprawdzone narzędzia, jak:

 • CMS WordPress, 
 • pagebuilder’a Elementor,
 • Akismet – do zatrzymania spamu na blogu,
 • ACF. 

Taka gama narzędzi pozwala klientom na ułatwioną edycję i rozbudowywanie strony wedle własnego uznania, bez konieczności udziału naszej agencji.

Takie wykorzystanie sprawdzonych i licencjonowanych rozwiązań daje Ci możliwość rozwoju w dowolnym kierunku.

Z Two Colours Agency jesteś elastyczny. 

 

Prędkość strony www

Pomimo iż tworzymy część naszych stron w oparciu o page building Elementor, to umiemy stworzyć je tak, by były bardzo wydajne i szybkie.
Doskonale wiemy, że szybkość strony www znacząco wpływa na jej odbiór i pozycjonowanie w Google, staramy się, więc tworzyć je i skutecznie optymalizować, nawet gdy zawierają bardzo dużo wysokiej jakości zdjęć.

Tutaj osiągnęliśmy zadowalający wynik 91 punktów na 100 możliwych w narzędziu Google PageSpeed Insights.

 

Wykorzystane narzędzia i rozwiązania

Projektujemy, kodujemy, planujemy, wykorzystując kompleksowe narzędzia o szerokich horyzontach możliwości. Nie pozwalamy sobie na brawurę i szablonowość, dlatego projektowane przez nas strony wyróżniają się w Internecie. To nowoczesny design i funkcjonalność w najlepszym wydaniu.

Korzystamy z wielu profesjonalnych i intuicyjnych narzędzi, dzięki czemu dostarczamy solidność, wydajność i…efekty.

W codziennej pracy towarzyszą nam:

 1. Miro – to niepozorne, niezwykle funkcjonalne narzędzie wykorzystywane do tworzenia prezentacji projektu graficznego oraz komunikacji z Klientem.
 2. Figma – to narzędzie pomaga nam zaprezentować gotowy projekt graficzny, tak aby każdy mógł sprawdzić jak to będzie wyglądać w następnym kroku
 3. Elementor PROkompleksowy page builder do WordPressa umożliwiający pełne zaprogramowanie strony.
 4. ACF (Advanced Custom Fields) – wtyczka do Worpdressa, która poszerza funkcjonalność podstawowego WordPressa, umożliwiając dodawanie niestandardowych pól i edycję z poziomu użytkownika.
 5. WordPress najpopularniejszy, najbardziej przejrzysty i intuicyjny CMS pozwalający zarządzać treścią. 
 6. Dodatkowe narzędzia wspomagające pracę programistów, grafików i zespołu projektowego, takie jak Pakiet Adobe, ClickUp, Telegram, Google Drive itp.

Z Two Colours Agency otrzymasz stronę z charakterem!

 

Zobacz stronę : https://olimpiadachemiczna.com/

Spodobało Ci się? Skontaktuj się z nami!

 

Jak zrobić to dobrze...
żeby poczuć efekty?

Autorzy projektu

Łukasz Bulla

Starszy Grafik

Patryk

Elementor Developer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *