Karolina Gibki – Wizytówka WWW

Tworzymy strony na miarę Twoich potrzeb

Potrzebujesz rozpoznawalnej, unikatowej, responsywnej i dobrze pozycjonującej się strony internetowej, która dodatkowo przynosi zyski?

Jesteśmy odpowiedzią na twoje potrzeby. Jako fachowcy, działamy kompleksowo i nie sięgamy po gotowce. Mamy świadomość, jak działa biznes i co wpływa na decyzję twoich klientów, dlatego projektujemy przemyślane i funkcjonalne strony internetowe w dbałości o detale, bazując na praktycznych i profesjonalnych narzędziach oraz doświadczeniach użytkowników.

Nasze wizytówkowe strony, tak, jak Karoliny Gibki wyróżniają się unikatowym szablonem i nowoczesnym designem. Nie przeładowujemy stron niepotrzebnymi wtyczkami, dzięki czemu pną się w górę w wyszukiwarce Google.  A Twoi klienci nie idą do konkurencji – zysk zostaje w twoich rękach.

Dbamy nie tylko o strukturę strony, ale również jej responsywność oraz optymalizację,  dlatego strony internetowe, które wypuszczamy do sieci są profesjonalne i seo-friendly.

Ty też chcesz wejść na podium Google i wyróżnić swój biznes w internecie?

Z Two Colours Agency łatwiej osiągniesz sukces.

Funkcjonalności strony

Zastanawiasz się nad inwestycją w stronę internetową? Dobrze trafiłeś!

Stworzymy profesjonalną i designerską wizytówkę twojego biznesu.

Inwestycja w funkcjonalność strony internetowej i przemyślany UX design to klucz do zwiększenia komfortu twoich klientów podczas korzystania ze strony. Jaki jest tego rezultat? Oczywiście zwiększona sprzedaż twoich produktów i usług.
Tworzymy od podstaw funkcjonalne strony internetowe, które nie tylko sprzedają, ale są też unikalne, zwiększając lojalność klientów względem marki.


Wychodzimy Ci naprzeciw, umożliwiając prosty interfejs do edycji strony, dzięki czemu poznasz niezwykłe możliwości zaprojektowanej przez nas strony, dzięki czemu możesz samodzielnie edytować gotowy projekt strony wedle swoich potrzeb.

Z Two Colours Agency Ty również jesteś designerem. 

 

Rozbudowane Portfolio, galeria zdjęć i oferta

Jako że jest to strona wizytówka, to naszej klientce zależało na tym, aby pokazać jej portfolio, galerię zdjęć i ofertę. 

Postanowiliśmy pokazać portfolio w sposób chronologiczny i bardzo dostępny, aby oglądający stronę miał pełen przegląd doświadczeń oraz osiągnięć zawodowych. Galeria zdjęć pokazuje klientki urodę i metamorfozy, a oferta pokazuje dwa rodzaje zajęć aktorskich dostępnych dla wszystkich zainteresowanych (zarówno dla dzieci jak i dorosłych).

 

Prototyp – makieta strony internetowej

Prototyp (makieta strony internetowej) wykonaliśmy w narzędziu Miro. Pozwoliło to Klientowi spojrzeć na strukturę strony przed etapem projektowania graficznego, dzięki czemu mogliśmy nanieść niezbędne poprawki.

W przybliżeniu makieta strony internetowej wygląda tak:

Zawsze przed stworzeniem prototypu należy ustalić mapę strony, czyli strukturę zakładek i podstron.

Projekt graficzny

Jeśli stawiasz na nowoczesność, pozytywne doświadczenia swoich klientów i budowanie trwałych relacji – stworzymy od podstaw projekt graficzny strony który:

 • będzie dostosowany do potrzeb i wymagań przyszłego klienta
 • sprawi, że obsługa strony będzie przyjemna i w pełni intuicyjna
 • wydobędzie cały potencjał strony i twojego biznesu
 • zwiększy poziom satysfakcji klienta
 • pozwoli stworzyć unikatowy projekt, który wyróżni Twój biznes

Jesteśmy kompleksowi, dlatego nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Nasze projekty tworzymy od zera z myślą o funkcjonalności i nowoczesnym designie, jednocześnie dopasowujemy je do Twoich potrzeb. 

Z Two Colours Agency zbudujesz silną markę w internecie.

 

Zakodowanie strony internetowej

Wśród korzyści płynących z użytkowania wykonanych przez nas stron, jako pierwszą należy wymienić elastyczność. Jest ona efektem dostosowania naszych narzędzi do danego projektu.

Dlatego do ich budowania stron wykorzystujemy intuicyjne i sprawdzone narzędzia, jak:

 • CMS WordPress, 
 • pagebuilder’a Elementor
 • ACF. 

Taka gama narzędzi pozwala klientom na ułatwioną edycję i rozbudowywanie strony przedle uznania, a do tego będzie możliwa również bez udziału naszej agencji. 

Wykorzystanie sprawdzonych i licencjonowanych rozwiązań daje Ci możliwość rozwoju w dowolnym kierunku.

Z Two Colours Agency jesteś elastyczny. 

 

Prędkość strony www

Pomimo iż tworzymy część naszych stron w oparciu page building Elementor, to potrafimy je stworzyć bardzo wydajne i szybkie. 

Doskonale wiemy, że szybkość strony www znacząco wpływa na ich odbiór i pozycjonowanie w Gogole, więc staramy się je tworzyć i skutecznie optymalizować, nawet gdy zawierają bardzo dużo dobrej jakości zdjęć.

Tutaj osiągnęliśmy zadowalający wynik 99 punktów na 100 możliwych w narzędziu Google PageSpeed Insights.

Z Two Colours Agency strona jest szybka. 

 

Wykorzystane narzędzia i rozwiązania

Projektujemy, kodujemy, planujemy, wykorzystując kompleksowe narzędzia o szerokich horyzontach możliwości. Nie pozwalamy sobie na brawurę i szablonowość, dlatego projektowane przez nas strony wyróżniają się w internecie. To nowoczesny design i funkcjonalność w najlepszym wydaniu.

Korzystamy z wielu profesjonalnych i intuicyjnych narzędzi, dzięki czemu dostarczamy solidność, wydajność i…efekty.

W codziennej pracy towarzyszą nam:

 1. Miro – to niepozorne, niezwykle funkcjonalne narzędzie wykorzystywane do tworzenia prezentacji projektu graficznego oraz komunikacji z Klientem.
 2. Figma – to narzędzie pomaga nam zaprezentować gotowy projekt graficzny, tak aby każdy mógł sprawdzić jak to będzie wyglądać w następnym kroku
 3. Elementor PROkompleksowy page builder do WordPressa umożliwiający pełne zaprogramowanie strony.
 4. ACF (Advanced Custom Fields) – wtyczka do Worpdressa, która poszerza funkcjonalność podstawowego WordPressa, umożliwiając dodawanie niestandardowych pól i edycję z poziomu użytkownika.
 5. WordPress najpopularniejszy, najbardziej przejrzysty i intuicyjny CMS pozwalający zarządzać treścią. 
 6. Dodatkowe narzędzia wspomagające pracę programistów, grafików i zespołu projektowego, takie jak Pakiet Adobe, ClickUp, Telegram, Google Drive itp.

Z Two Colours Agency otrzymasz stronę z charakterem!

 

Zobacz stronę: https://karolinagibki.pl/

Spodobało Ci się? Skontaktuj się z nami!

 

Jak zrobić to dobrze...
żeby poczuć efekty?

Autorzy projektu

Dawid Kotrys

Właściciel Agencji, Dyrektor Kreatywny

Marcin Godlewski

Współwłaściciel Agencji, Dyrektor Marketingowy

Jola

Projekt Manager

Łukasz Bulla

Starszy Grafik

Patryk

Elementor Developer

Wioletta

Elementor Developer