Hurtownia Katom – Sklep Online

Tworzymy strony na miarę Twoich potrzeb

Potrzebujesz rozpoznawalnej, unikatowej, responsywnej i dobrze pozycjonującej się strony internetowej, która dodatkowo przynosi zyski?

Jesteśmy odpowiedzią na twoje potrzeby. Jako fachowcy, działamy kompleksowo i nie sięgamy po gotowce. Mamy świadomość, jak działa biznes i co wpływa na decyzję twoich klientów, dlatego projektujemy przemyślane i funkcjonalne strony internetowe w dbałości o detale, bazując na praktycznych i profesjonalnych narzędziach oraz doświadczeniach użytkowników.

Nasze strony tak jak sklep online dla hurtowni KATOM wyróżniają się unikatowym szablonem i nowoczesnym designem. Klient potrzebował miejsca gdzie może pokazać swoje produkty, klientom z wybranych rejonów polski.

Zadbaliśmy nie tylko o strukturę strony, ale również jej responsywność oraz optymalizację, dlatego strony internetowe, które wypuszczamy do sieci są profesjonalne i seo-friendly.

Z Two Colours Agency łatwiej osiągniesz sukces.

Funkcjonalności strony

Zastanawiasz się nad inwestycją w stronę internetową? Dobrze trafiłeś!

Stworzymy sklep funkcjonalny i dobrze wyglądający!

Inwestycja w funkcjonalność strony internetowej i przemyślany UX design to klucz do zwiększenia komfortu twoich klientów podczas korzystania ze strony. Tworzymy od podstaw funkcjonalne strony internetowe, które nie tylko sprzedają,ale są też unikalne, zwiększając lojalność klientów względem marki.Dlatego tutaj stworzyliśmy nie tylko sklep online, ale także blog, dzięki któremu potencjalni klienci będą mogli jeszcze lepiej poznać ofertę hurtowni Katom, ale także poznać skorzystać z różnych porad.Z Two Colours Agency Ty również jesteś designerem. 

 

Internetowy sklep hurtowni warzywno-owocowej!

Jako że jest to strona zarówno wizytówkowa jak i sprzedażowa, naszym klientom zależało na tym, aby pokazać jak najlepiej szeroki asortyment produktów jakie oferują.Postanowiliśmy pokazać w sposób jak najbardziej przyjazny dla potencjalnych odbiorców cały asortyment sklepu, zarówno dla klienta indywidualnego jak i biznesowego.

Strona miała być również stworzona tak, aby nasz klient mógł samodzielnie ją w przyszłości edytować i dodawać samodzielnie produkty.

Na stronie głównej wyróżniliśmy również zalety współpracy z naszymi klientami, a proponują unikalne usługi jak na swoją branże m.in: darmową dostawę, gwarancje satysfakcji, 30 dniowy okres płatności, dostawę nawet w 24 godziny.

Prototyp – makieta strony internetowej

W projektowanych przez nas makietach stron internetowych użyteczność przeplata się z designem. Projektujemy je w najdrobniejszych detalach, z myślą o responsywności strony i łatwym użytkowaniu, aby Twój produkt lub usługa docierała do szerokiego grona odbiorców.

Przygotowujemy strukturę strony w oparciu o SEO, dzięki czemu stronastaje się przyjazna wyszukiwarce Google, by razem z Twoim biznesem piąć się w górę. Wiemy, że im wyższa pozycja tym większa sprzedaż.

Kompleksowość i profesjonalizm sprawiają, że wybieramy najbardziej intuicyjne i funkcjonalne narzędzia, pozwalające na efektywność w zakresie tworzenia makiet stron internetowych.

Jednym z nich jest Miro, dzięki któremu nasi klienci mogą zobaczyć pełną strukturę strony jeszcze przed etapem projektowania graficznego.

W przybliżeniu makieta strony internetowej wygląda tak:

Zawsze przed stworzeniem prototypu należy ustalić mapę strony, czyli strukturę zakładek i podstron.

Projekt graficzny

Jeśli stawiasz na nowoczesność, pozytywne doświadczenia swoich klientów i budowanie trwałych relacji – stworzymy od podstaw projekt graficzny strony który:

 • będzie dostosowany do potrzeb i wymagań przyszłego klienta
 • sprawi, że obsługa strony będzie przyjemna i w pełni intuicyjna
 • wydobędzie cały potencjał strony i twojego biznesu
 • zwiększy poziom satysfakcji klienta
 • pozwoli stworzyć unikatowy projekt, który wyróżni Twój biznes

Jesteśmy kompleksowi, dlatego nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Nasze projekty tworzymy od zera z myślą o funkcjonalności i nowoczesnym designie, jednocześnie dopasowujemy je do Twoich potrzeb. 

Z Two Colours Agency zbudujesz silną markę w internecie.

 

Zakodowanie strony internetowej

Wśród korzyści płynących z użytkowania wykonanych przez nas stron, jako pierwszą należy wymienić elastyczność. Jest ona efektem dostosowania naszych narzędzi do danego projektu.

Dlatego do ich budowania stron wykorzystujemy intuicyjne i sprawdzone narzędzia, jak:

 • CMS WordPress, 
 • pagebuilder’a Elementor,
 • WooCommerce,
 • ACF. 

Taka gama narzędzi pozwala klientom na ułatwioną edycję i rozbudowywanie strony przedle uznania, a do tego będzie możliwa również bez udziału naszej agencji. 

Wykorzystanie sprawdzonych i licencjonowanych rozwiązań daje Ci możliwość rozwoju w dowolnym kierunku.

Z Two Colours Agency jesteś elastyczny. 

 

Prędkość strony www

Pomimo iż tworzymy część naszych stron w oparciu page building Elementor, to potrafimy je stworzyć bardzo wydajne i szybkie. 

Doskonale wiemy, że szybkość strony www znacząco wpływa na ich odbiór i pozycjonowanie w Gogole, więc staramy się je tworzyć i skutecznie optymalizować, nawet jak zawierają dodatkowe wtyczki do sklepu.

Tutaj osiągnęliśmy zadowalający wynik 100 punktów na 100 możliwych w narzędziu Google PageSpeed Insights. Ma na to wpływ nie tylko jakość stworzenia naszej storny czy zastosowane techniki optymalizacyjne, ale również odpowiedni hosting.

Z Two Colours Agency strona jest szybka. 

 

Wykorzystane narzędzia i rozwiązania

Projektujemy, kodujemy, planujemy, wykorzystując kompleksowe narzędzia o szerokich horyzontach możliwości. Nie pozwalamy sobie na brawurę i szablonowość, dlatego projektowane przez nas strony wyróżniają się w internecie. To nowoczesny design i funkcjonalność w najlepszym wydaniu.

Korzystamy z wielu profesjonalnych i intuicyjnych narzędzi, dzięki czemu dostarczamy solidność, wydajność i…efekty.

W codziennej pracy towarzyszą nam:

 1. Miro – to niepozorne, niezwykle funkcjonalne narzędzie wykorzystywane do tworzenia prezentacji projektu graficznego oraz komunikacji z Klientem.
 2. Figma – to narzędzie pomaga nam zaprezentować gotowy projekt graficzny, tak aby każdy mógł sprawdzić jak to będzie wyglądać w następnym kroku
 3. Elementor PROkompleksowy page builder do WordPressa umożliwiający pełne zaprogramowanie strony.
 4. ACF (Advanced Custom Fields) – wtyczka do Worpdressa, która poszerza funkcjonalność podstawowego WordPressa, umożliwiając dodawanie niestandardowych pól i edycję z poziomu użytkownika.
 5. WordPress najpopularniejszy, najbardziej przejrzysty i intuicyjny CMS pozwalający zarządzać treścią. 
 6. Dodatkowe narzędzia wspomagające pracę programistów, grafików i zespołu projektowego, takie jak Pakiet Adobe, ClickUp, Telegram, Google Drive itp.

Z Two Colours Agency otrzymasz stronę z charakterem!

 

Zobacz stronę:  https://hurtowniakatom.pl

Spodobało Ci się? Skontaktuj się z nami!

 

Jak zrobić to dobrze...
żeby poczuć efekty?

Autorzy projektu

Dawid Kotrys

Właściciel Agencji, Dyrektor Kreatywny

Marcin Godlewski

Współwłaściciel Agencji, Dyrektor Marketingowy

Jola

Projekt Manager

Łukasz Bulla

Starszy Grafik

Jakub

Projektant Graficzny