Eye Shield

Sklep Internetowy Eye Shield - Two Colours

Sklep internetowy z okularami blokującymi światło niebieskie

 

Celem zlecenia było stworzenie profesjonalnego e-commerce do sprzedaży okularów blokujących światło niebieskie. Na początku był to prosty sklep internetowy nowo powstałego startupa, który ewoluował z czasem w renomowaną markę. Dzięki elastycznym rozwiązaniom mogliśmy z upływającym czasem rozwijać sklep i dodawać kolejne usprawnienia.

 

Funkcjonalności sklepu

 

01. Automatyczne fakturowanie

Sklep internetowy został wykonany na CMS WordPress z wykorzystaniem WooCommerce (rozwiązania e-commerce). Całość została zintegrowana z narzędziem do wystawiania faktur Fakturownia.pl. Integracja pozwala na to, pozyskać dane do faktury w koszyku, a następnie po oznaczeniu zamówienia jako Zrealizowane, system automatycznie wygenerował oraz wysłał dokument sprzedaży.

To niezwykle wygodne rozwiązanie oszczędzające mnóstwo pracy księgowej.

Dodatkowo synchronizacja stanu magazynowego pozwoliła na to, aby nazwy sprzedanych produktów na fakturze różniły się od tych na sklepie. Dzięki czemu mamy wpływ na to, aby na fakturze pojawią się pełna nazwa produktu.

 

 

02. Zaawansowane warianty produktów

Ważną funkcjonalnością, która została dodana w trakcie rozwoju firmy były zaawansowane warianty produktów, które umożliwiają wybór pomiędzy okularami na dzień, a na noc oraz okularami ze szkłami zerówkami, a tych robionych pod konkretną wadę wzroku.

Dzięki zaawansowanym wariantom w przypadku wariantu okularów z korektą wyświetla się specjalne pole dodatkowe umożliwiające załadowanie dokumentu z receptą umożliwiającą przygotowanie okularów na konkretną wadę wzroku.

Każdy wariant może mieć inną cenę.

Sklep Internetowy Eye Shield - Two Colours / warianty produktowe

 

Projekt graficzny

Projekt graficzny wykonaliśmy za pomocą programu Photo Shop. Został on zaprojektowany od zera, dzięki temu Klient ma pewność unikalnego wyglądu.

Sklep Internetowy Eye Shield - Two Colours / Projekt Graficzny

 

04. Zakodowanie strony internetowej

Strona internetowa wykorzystuje CMS WordPress, pagebuilder’a Elementor oraz ACF. Ta konfiguracja umożliwia Klientowi prostą edycję oraz możliwość dalszej rozbudowy strony.

Zobacz sklep internetowy on-line: https://eyeshield.pl

 

Wykorzystane narzędzia i rozwiązania

  1. Miro – narzędzi wykorzystane do tworzenia prototypu, prezentacji projektu graficznego oraz komunikacji z Klientem
  2. Adobe Photoshop – narzędzie do projektowania graficznego
  3. Elementor PRO – page builder do WordPressa umożliwiająca zaprogramowanie strony
  4. ACF (Advanced Custom Fields) – wtyczka do Worpdress umożliwiająca dodawanie niestandardowych pól i umożliwiająca edycję z poziomu użytkownika
  5. Woocommerce – najpopularniejsze rozwiązanie e-commerce dla WordPress

 

Spodobało Ci się? Skontaktuj się z nami!

 

Jak zrobić to dobrze...
żeby poczuć efekty?

Autorzy projektu

Dawid Kotrys

Właściciel Agencji, Dyrektor Kreatywny

Patryk

Elementor Developer

Arek

Opiekun Klienta

Karol

Grafik