Electric Legends – Sklep internetowy

Tworzymy strony na miarę Twoich potrzeb

Potrzebujesz rozpoznawalnej, unikatowej, responsywnej i dobrze pozycjonującej się strony internetowej, która dodatkowo przynosi zyski?

Jesteśmy odpowiedzią na twoje potrzeby. Jako fachowcy, działamy kompleksowo i nie sięgamy po gotowce. Mamy świadomość, jak działa biznes i co wpływa na decyzję twoich klientów, dlatego projektujemy przemyślane i funkcjonalne strony internetowe w dbałości o detale, bazując na praktycznych i profesjonalnych narzędziach oraz doświadczeniach użytkowników.

Nasze  strony, takie, jak Electric Legends  wyróżniają się unikatowym szablonem i nowoczesnym designem. Używamy tylko wymaganych wtyczek, dzięki czemu pną się w górę w wyszukiwarce Google. A Twoi klienci nie idą do konkurencji – zysk zostaje w twoich rękach.

Dbamy nie tylko o strukturę strony, ale również jej responsywność oraz optymalizację. Właśnie dlatego strony internetowe, które wypuszczamy do sieci są profesjonalne i seo-friendly.

Ty też chcesz wejść na podium Google i wyróżnić swój biznes w internecie?

Z Two Colours Agency łatwiej osiągniesz sukces.

Funkcjonalności strony

Zastanawiasz się nad inwestycją w stronę internetową? Dobrze trafiłeś!

Stworzymy profesjonalną i designerską wizytówkę twojego biznesu.

Inwestycja w funkcjonalność strony internetowej i przemyślany UX design to klucz do zwiększenia komfortu twoich klientów podczas korzystania ze strony.

Jaki jest tego rezultat? Oczywiście zwiększona sprzedaż twoich produktów i usług.

Tworzymy od podstaw funkcjonalne strony internetowe, które nie tylko sprzedają, ale są też unikalne, zwiększając lojalność klientów względem marki.

Wychodzimy Ci naprzeciw, umożliwiając prosty interfejs do edycji strony, dzięki czemu poznasz niezwykłe możliwości zaprojektowanej przez nas strony, dzięki czemu możesz samodzielnie edytować gotowy projekt strony wedle swoich potrzeb.

Z Two Colours Agency Ty również jesteś designerem.

Sklep, strefy sprzedażowe,  panel klienta

Stronę zaprojektowaliśmy tak, aby była, zarówno wizytówką sklepu, jak i zachęcała do zapoznania się z ofertą sprzedażową sklepu w zakresie profesjonalnego sprzętu do bodyboardingu. Dzięki temu umożliwia klientom pełne jego poznanie, nie tylko pod kątem szczegółowej opisowej specyfikacji, ale również materiałów wideo najlepiej ukazujących pełnię ich możliwości. Strona została uporządkowana w taki sposób, aby odbiorca łatwo mógł zapoznać się z konkretną sekcją, wzbogacona została o wspomniane materiały wideo i wysokiej jakości zdjęcia. Zainteresowani współpracą w zakresie dystrybucji sprzętu do bodyboardingu, założenia własnej wypożyczalni lub organizacji wyjazdu firmowego, mogą pobrać przygotowany biznes plan. 

Prototyp – makieta strony internetowej

W projektowanych przez nas makietach stron internetowych użyteczność przeplata się z designem. Projektujemy je w najdrobniejszych detalach, z myślą o responsywności strony i łatwym użytkowaniu, aby Twój produkt lub usługa docierała do szerokiego grona odbiorców. 

Przygotowujemy strukturę strony w oparciu o SEO, dzięki czemu strona staje się przyjazna wyszukiwarce Google, by razem z Twoim biznesem piąć się w górę. Wiemy, że im wyższa pozycja tym większa sprzedaż. 

Kompleksowość i profesjonalizm sprawiają, że wybieramy najbardziej intuicyjne i funkcjonalne narzędzia, pozwalające na efektywność w zakresie tworzenia makiet stron internetowych. 

Jednym z nich jest Miro, dzięki któremu nasi klienci mogą zobaczyć pełną strukturę strony jeszcze przed etapem projektowania graficznego. 

Współpraca z Two Colours jeszcze nigdy nie była tak prosta.

W przybliżeniu makieta strony internetowej wygląda tak:

Szczegóły są dla nas niezwykle istotne, dlatego zawsze przed stworzeniem prototypu witryny, ustalamy mapę całej strony, czyli strukturę zakładek i podstron.

Projekt graficzny

Jeśli stawiasz na nowoczesność, pozytywne doświadczenia swoich klientów i budowanie trwałych relacji – stworzymy od podstaw projekt graficzny strony który:

 • będzie dostosowany do potrzeb i wymagań przyszłego klienta
 • sprawi, że obsługa strony będzie przyjemna i w pełni intuicyjna
 • wydobędzie cały potencjał strony i twojego biznesu
 • zwiększy poziom satysfakcji klienta
 • pozwoli stworzyć unikatowy projekt, który wyróżni Twój biznes

Jesteśmy kompleksowi, dlatego nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Nasze projekty tworzymy od zera z myślą o funkcjonalności i nowoczesnym designie, jednocześnie dopasowujemy je do Twoich potrzeb. 

Z Two Colours Agency zbudujesz silną markę w internecie.

Zakodowanie strony internetowej

Wśród korzyści płynących z użytkowania wykonanych przez nas stron, jako pierwszą należy wymienić elastyczność. Jest ona efektem dostosowania naszych narzędzi do danego projektu.

Dlatego do ich budowania stron wykorzystujemy intuicyjne i sprawdzone narzędzia, jak:

 • CMS WordPress, 
 • pagebuilder’a Elementor,
 • ACF,
 • Wocommerce.

Taka gama narzędzi pozwala klientom na ułatwioną edycję i rozbudowywanie strony przedle uznania, a do tego będzie możliwa również bez udziału naszej agencji. Wykorzystanie sprawdzonych i licencjonowanych rozwiązań daje Ci możliwość rozwoju w dowolnym kierunku.

Z Two Colours Agency jesteś elastyczny. 

Wykorzystane narzędzia i rozwiązania

Projektujemy, kodujemy, planujemy, wykorzystując kompleksowe narzędzia o szerokich horyzontach możliwości. Nie pozwalamy sobie na brawurę i szablonowość, dlatego projektowane przez nas strony wyróżniają się w internecie. To nowoczesny design i funkcjonalność w najlepszym wydaniu. 

Korzystamy z wielu profesjonalnych i intuicyjnych narzędzi, dzięki czemu dostarczamy solidność, wydajność i…efekty.

W codziennej pracy towarzyszą nam:

 1. WordPress najpopularniejszy, najbardziej przejrzysty i intuicyjny CMS pozwalający zarządzać treścią. 
 2. Miro to niepozorne, niezwykle funkcjonalne narzędzie wykorzystywane do tworzenia prezentacji projektu graficznego oraz komunikacji z Klientem.
 3. Figma – to narzędzie pomaga nam zaprezentować gotowy projekt graficzny, tak aby każdy mógł sprawdzić jak to będzie wyglądać w następnym kroku
 4. Elementor PRO kompleksowy page builder do WordPressa umożliwiający pełne zaprogramowanie strony.
 5. ACF (Advanced Custom Fields) – wtyczka do Worpdressa, która poszerza funkcjonalność podstawowego WordPressa,  umożliwiając dodawanie niestandardowych pól i edycję z poziomu użytkownika.
 6. Dodatkowe narzędzia wspomagające pracę programistów, grafików i zespołu projektowego, takie jak Pakiet Adobe, ClickUp, Telegram, Google Drive itp.  

 

Zobacz stronę: ​​https://electriclegends.eu/

Z Two Colours Agency otrzymasz stronę z charakterem!

 

Jak zrobić to dobrze...
żeby poczuć efekty?

Autorzy projektu

Dawid Kotrys

Właściciel Agencji, Dyrektor Kreatywny

Marcin Godlewski

Współwłaściciel Agencji, Dyrektor Marketingowy

Jola

Projekt Manager

Łukasz Bulla

Starszy Grafik

Wioletta

Elementor Developer