Agently – Platforma e-learningowa

Tworzymy strony na miarę Twoich potrzeb

Potrzebujesz rozpoznawalnej, unikatowej, responsywnej i dobrze pozycjonującej się strony internetowej, która dodatkowo przynosi zyski?

Jako specjaliści w swojej branży pracujemy kompleksowo i nie sięgamy po gotowce. Mamy świadomość, jak działa biznes i co wpływa na decyzję twoich klientów, dlatego projektujemy przemyślane i funkcjonalne strony internetowe w dbałości o detale, bazując na praktycznych i profesjonalnych narzędziach oraz doświadczeniach użytkowników.

Nasze strony, tak, jak Agently wyróżniają się unikatowym szablonem i nowoczesnym designem, a także lekkością i szybkością działania. 

Dbamy nie tylko o strukturę strony, ale również jej responsywność oraz optymalizację,  dlatego strony internetowe, które wypuszczamy do sieci są profesjonalne i seo-friendly.

Funkcjonalności strony

Zastanawiasz się nad inwestycją w stronę internetową? Dobrze trafiłeś!

Stworzymy profesjonalną i designerską wizytówkę twojego biznesu.

Inwestycja w funkcjonalność strony internetowej i przemyślany UX design to klucz do zwiększenia komfortu twoich klientów podczas korzystania ze strony.

W przypadku strony dla Pani Amelii Pietryki, specjalistki odnośnie problemów skórnych, musieliśmy zaprojektować potrzebne dla niej funkcje. Na stronie mamy możliwość zakupu ebooków w wersji PDF, indywidualnych konsultacji.

Stworzyliśmy również wewnętrzną platformę VOD, która już czeka tylko na nagrania szkoleń.

Tworzymy od podstaw funkcjonalne strony internetowe, które nie tylko sprzedają,

ale są też unikalne, zwiększając lojalność klientów względem marki.

Wychodzimy Ci naprzeciw, umożliwiając prosty interfejs do edycji strony, dzięki czemu poznasz niezwykłe możliwości zaprojektowanej przez nas strony, dzięki czemu możesz samodzielnie edytować gotowy projekt strony wedle swoich potrzeb.

Platforma e-learningowa w branży dermatologii

Najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie. Rozumiejąc potrzeby rozwoju stworzyliśmy specjalną i bogatą w materiały platformę e-learningową dla branży dermatologicznej. Umożliwiająca dystrybucję kursów wraz z Quizami dla uzyskania lepszej przyswajalności dostarczanej wiedzy.

Prototyp – makieta strony internetowej

W projektowanych przez nas makietach stron internetowych użyteczność przeplata się z designem. Projektujemy je w najdrobniejszych detalach, z myślą o responsywności strony i łatwym użytkowaniu, aby Twój produkt lub usługa docierała do szerokiego grona odbiorców. 

Przygotowujemy strukturę strony w oparciu o SEO, dzięki czemu strona  

staje się przyjazna wyszukiwarce Google, by razem z Twoim biznesem piąć się w górę. Wiemy, że im wyższa pozycja tym większa sprzedaż. 

Kompleksowość i profesjonalizm sprawiają, że wybieramy najbardziej intuicyjne i funkcjonalne narzędzia, pozwalające na efektywność w zakresie tworzenia makiet stron internetowych. 

Jednym z nich jest Miro, dzięki któremu nasi klienci mogą zobaczyć pełną strukturę strony jeszcze przed etapem projektowania graficznego. 

Współpraca z Two Colours jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Oto, jak wyglądają nasze makiety stron internetowych od kulis pracy. Interesujące, prawda? 

Nasza praca nie mogłaby się odbyć bez ustaleń, które umożliwiają stworzenie mapy strony, czyli struktury zakładek i podstron do zaprojektowania prototypu. 

Projekt graficzny

Jeśli stawiasz na nowoczesność, pozytywne doświadczenia swoich klientów i budowanie trwałych relacji – stworzymy od podstaw projekt graficzny strony który:

 • będzie dostosowany do potrzeb i wymagań przyszłego klienta
 • sprawi, że obsługa strony będzie przyjemna i w pełni intuicyjna
 • wydobędzie cały potencjał strony i twojego biznesu
 • zwiększy poziom satysfakcji klienta
 • pozwoli stworzyć unikatowy projekt, który wyróżni Twój biznes

Jesteśmy kompleksowi, dlatego nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Nasze projekty tworzymy od zera z myślą o funkcjonalności i nowoczesnym designie, jednocześnie dopasowujemy je do Twoich potrzeb. 

Z Two Colours Agency zbudujesz silną markę w internecie.

Zakodowanie strony internetowej

Wśród korzyści płynących z użytkowania wykonanych przez nas stron, jako pierwszą należy wymienić elastyczność. Jest ona efektem dostosowania naszych narzędzi do danego projektu.

Dlatego do ich budowania stron wykorzystujemy intuicyjne i sprawdzone narzędzia, jak:

 • CMS WordPress, 
 • pagebuilder’a Elementor,
 • LearnDash,
 • Woocommerce,
 • Mailiter,
 • Narzędzia WP Desk,
 • Fakturownia,
 • ACF. 

Taka gama narzędzi pozwala klientom na ułatwioną edycję i rozbudowywanie strony przedle uznania, a do tego będzie możliwa również bez udziału naszej agencji. 

Wykorzystanie sprawdzonych i licencjonowanych rozwiązań daje Ci możliwość rozwoju w dowolnym kierunku.

Z Two Colours Agency jesteś elastyczny. 

Prędkość strony www

Pomimo iż tworzymy część naszych stron w oparciu page building Elementor, to potrafimy je stworzyć bardzo wydajne i szybkie. 

Doskonale wiemy, że szybkość strony www znacząco wpływa na ich odbiór i pozycjonowanie w Gogole, więc staramy się je tworzyć i skutecznie optymalizować, nawet gdy zawierają bardzo dużo dobrej jakości zdjęć.

Tutaj osiągnęliśmy zadowalający wynik 98 punktów na 100 możliwych w narzędziu Google PageSpeed Insights.

Wykorzystane narzędzia i rozwiązania

Projektujemy, kodujemy, planujemy, wykorzystując kompleksowe narzędzia o szerokich horyzontach możliwości. Nie pozwalamy sobie na brawurę i szablonowość, dlatego projektowane przez nas strony wyróżniają się w internecie. To nowoczesny design i funkcjonalność w najlepszym wydaniu. 

Korzystamy z wielu profesjonalnych i intuicyjnych narzędzi, dzięki czemu dostarczamy solidność, wydajność i… efekty.

W codziennej pracy towarzyszą nam:

 1. WordPress najpopularniejszy, najbardziej przejrzysty i intuicyjny CMS pozwalający zarządzać treścią. 
 2. Miro to niepozorne, niezwykle funkcjonalne narzędzie wykorzystywane do tworzenia prezentacji projektu graficznego oraz komunikacji z Klientem.
 3. Figma – to narzędzie pomaga nam zaprezentować gotowy projekt graficzny, tak aby każdy mógł sprawdzić jak to będzie wyglądać w następnym kroku
 4. Elementor PRO kompleksowy page builder do WordPressa umożliwiający pełne zaprogramowanie strony.
 5. ACF (Advanced Custom Fields) – wtyczka do WordPessa, która poszerza funkcjonalność podstawowego WordPressa,  umożliwiając dodawanie niestandardowych pól i edycję z poziomu użytkownika.
 6. Dodatkowe narzędzia wspomagające pracę programistów, grafików i zespołu projektowego, takie jak Pakiet Adobe, ClickUp, Telegram, Google Drive itp.  

Z Two Colours Agency otrzymasz stronę z charakterem!

Zobacz stronę: https://agently.com.pl/

Spodobało Ci się? Skontaktuj się z nami!

Jak zrobić to dobrze...
żeby poczuć efekty?

Autorzy projektu

Dawid Kotrys

Właściciel Agencji, Dyrektor Kreatywny

Marcin Godlewski

Współwłaściciel Agencji, Dyrektor Marketingowy

Jola

Projekt Manager

Łukasz Bulla

Starszy Grafik

Patryk

Elementor Developer