Nowa realizacja ptak.auto.pl

Projekt strony Auto Ptak to jedna z naszych ulubionych realizacji. Podczas tworzenia makiety strony i przygotowań pod kątem graficznym inspirowaliśmy się kultowymi grami wyścigowymi, m.in. Asphaltem, dzięki czemu udało nam się odtworzyć niezwykły klimat, dynamizm i piękno aut. Szczególnie, że Auto Ptak to nie tylko jeden z największych importerów w branży motoryzacyjnej, ale i pasjonat. A przygotowana przez nas strona miała być zwieńczeniem tych dwóch pasji.

Sportowy charakter był w tym przypadku prawdziwym must have. Dlatego wykorzystaliśmy szatę graficzną łączącą w sobie czerń i wyróżniającą się zieleń. Strona posiada przejrzysty interfejs i przemyślany content, uwzględniający wartości korzyści wynikające ze współpracy z Auto Ptak. Nie mogło zabraknąć wysokiej jakości zdjęć, które przyciągają uwagę. Projekt strony został stworzony w oparciu o nowoczesne rozwiązania i wiedzę z zakresu UX designu, dzięki czemu pozostawia przyjemne doznania u odbiorcy podczas korzystania.

Strona Auto Ptak została posegregowana w taki sposób, aby ułatwić użytkownikowi znalezienie niezbędnych dla niego informacji w zakresie produktów i usług firmy, realizacji, opinii klientów, czy kontaktu w celu nawiązania współpracy. Na stronie głównej zostały umieszczone wzmianki odnośnie działania firmy, składania zamówień, czy doświadczenia. Umożliwia to płynne przechodzenie po poszczególnych elementach strony i pełne zapoznanie się z marką Auto Ptak.

Chcesz dowiedzieć się więcej – zobacz naszą realizacje:
https://two-colours.com/realizacje/ptak-auto-strona-internetowa/

Z Two Colours stworzysz więcej niż stronę.

Jak zrobić to dobrze...
żeby poczuć efekty?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *