Nowa realizacja OlimpiadaChemiczna.com

Naszą nową realizacją jest strona wizytówkowa i blog OlimpiadaChemiczna.pl, stanowiąca kompendium wiedzy o olimpiadzie oraz oferująca profesjonalne przygotowanie do niej.

Głównym zamysłem jaki przyświecał nam przy tworzeniu strony wizytówkowej dla Olimpiady Chemicznej było połączenie jej funkcji sprzedażowych z aspektami edukacyjnymi, zwiększającymi lojalność klientów względem marki. Efekt ten udało nam się osiągnąć dzięki dwóm głównym elementom, takim jak oferta sprzedażowa usług i produktów oraz blog, wokół których została zbudowana cała strona.

Niepodważalną zaletą strony jest jej ogromna prostota, a także nowoczesny i intuicyjny design oraz atrakcyjny wygląd, który powstał w oparciu o potrzeby i preferencje jej odbiorców, czyli młodych ludzi w wieku szkolnym. Dzięki temu, że jest lekka, szybka (91 punktów na 100 w narzędziu Google PageSpeed Insights) a do tego pozbawiona zbędnych wtyczek pnie się w górę w wyszukiwarce Google, pomagając w dotarciu do klientów i zwiększając sprzedaż.

Sporym ułatwieniem dla użytkownika jest wyszukiwarka z podpowiedziami, która działa w obrębie całej strony.

Marzy Ci się strona stworzona na miarę Twoich potrzeb? Strona, która nie będzie gotowym szablonem, a indywidualnym i unikatowym projektem, takim jak Twój biznes? Strona, która wzbudzi zainteresowanie odbiorców i sprawi, że z przyjemnością zostaną na niej dłużej?

Jesteśmy gotowi sprostać temu wyzwaniu, bo odpowiedź na Twoje pragnienia to nasz priorytet. Każda realizacja to dla nas indywidualny projekt, który tworzymy w oparciu o przemyślany koncept, wspólną wizję realizacji, panujące trendy i najnowsze technologie.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na szczegółowy opis całej realizacji – od koncepcji po wdrożenie: https://two-colours.com/realizacje/olimpiada-chemiczna-strona-www

Z Two Colours stworzysz więcej niż stronę.
Też chcesz taką stronę? Napisz do nas: https://two-colours.com/kontakt/

Jak zrobić to dobrze...
żeby poczuć efekty?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *