3 powody dlaczego warto skorzystać ze Wsparcia Technicznego?

Właściciele stron internetowych opartych na CMS WordPress z pewnością zdają sobie sprawę z konieczności utrzymania swojej witryny w dobrym stanie. Zapewnienie profesjonalnego wsparcia technicznego jest kluczowe dla szybkiego i skutecznego rozwiązania problemów, takich jak błędy, awarie czy kwestie bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo danych jest niezwykle istotne, dlatego warto zainwestować w pomoc techniczną dla swojej strony WordPress.

Oto trzy powody, dla których warto skorzystać z profesjonalnej pomocy i wsparcia wordpress:

 1. Oszczędność czasu i pieniędzy.
  Korzystając z wsparcia, unikasz kosztów związanych z samodzielnym rozwiązywaniem problemów i oszczędzasz cenny czas, który możesz przeznaczyć na rozwijanie swojego biznesu. Zamiast samodzielnie martwić się o aktualizacje, backupy danych czy rozwiązywanie problemów, możesz skupić się na tym, co pozwoli Ci zarabiać pieniądze.
 2. Szybka i skuteczna naprawa problemów.
  Profesjonalne wsparcie oferuje szybkie i efektywne rozwiązanie problemów, z którymi może zmagać się strona internetowa. Doświadczeni specjaliści mają wiedzę i kompetencje, które pozwalają im na szybkie zdiagnozowanie problemu i jego usunięcie. Dzięki temu, twoja strona będzie działać sprawnie i bez zakłóceń, a ty będziesz mógł skupić się na swoich innych obowiązkach.
 3. Systematyczne aktualizacje wtyczek i WordPressa.
  CMSWordPress jest najpopularniejszym systemem do tworzenia stron internetowych, z ogromnym udziałem w rynku. Aby zapewnić bezpieczeństwo strony, konieczne jest regularne aktualizowanie systemu oraz wtyczek. Autorzy WordPressa i dodatków szybko łatają wszelkie luki w swoich skryptach, aby chronić strony przed atakami hakerów, botów czy spamujących robotów.

Dla nas nie ma znaczenia czy masz zwykła stronę tzw. wizytówkę czy sklep internetowy oparty o woocommerce, zapewniamy opiekę dla każdego rodzaju stron i testujemy wszystkie funkcjonalności.

Dodatkowe rzeczy na które możesz liczyć z naszej strony to:

 1. Regularne tworzenie kopii zapasowych. Korzystając ze wsparcia, zyskujesz pewność, że regularnie będą tworzone kopie zapasowe Twojej strony WordPress, poza Twoim serwerem. To niezwykle ważne w przypadku awarii serwera, ataków hakerskich lub przypadkowego usunięcia danych. Dzięki kopiom zapasowym, strona będzie mogła zostać szybko przywrócona do poprzedniego stanu, minimalizując ryzyko utraty ważnych informacji oraz strat wynikających z przestojów.
 2. Dostęp do najnowszych wersji oprogramowania wsparcie gwarantuje, że strona będzie zawsze korzystać z najnowszych wersji oprogramowania. Nie chodzi tylko o aktualizacje WordPressa, ale również o wtyczki i motywy. Dzięki temu strona będzie lepiej zoptymalizowana, bardziej funkcjonalna i zgodna z najnowszymi standardami, co wpłynie na jej popularność i efektywność.
 3. Wsparcie w zakresie SEO. Oprócz technicznych aspektów, nasze wsparcie może obejmować również pomoc w zakresie optymalizacji strony pod tym kątem. Specjaliści doradzą, jak poprawić strukturę strony, treści, używać właściwych słów kluczowych oraz inne elementy, które przyczynią się do lepszej widoczności strony w wynikach wyszukiwania.
 4. Pomoc przy rozwiązywaniu problemów związanych z kompatybilnością. W miarę jak strona rośnie, może wystąpić konieczność integracji nowych wtyczek, motywów czy usług zewnętrznych. Wsparcie pomoże w rozwiązaniu problemów związanych z kompatybilnością oraz zapewni właściwą konfigurację, aby wszystkie elementy współpracowały ze sobą bez zakłóceń.
 5. Szkolenia i wsparcie dla użytkowników. Wsparcie może obejmować również szkolenia i pomoc dla użytkowników strony. Dzięki temu, zarówno Ty, jak i Twoi współpracownicy, będziecie w stanie efektywnie korzystać z możliwości, jakie oferuje WordPress, co przyczyni się do lepszego zarządzania stroną i osiągnięcia sukcesu w biznesie.

 

Korzystając z profesjonalnego wsparcia technicznego, zyskujesz dostęp do szerokiej gamy usług i pomocy, które pozwolą Ci rozwijać swój biznes bez obaw o techniczne aspekty swojej strony internetowej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy przy rozwiązywaniu problemów, optymalizacji, migracji czy SEO, profesjonaliści są gotowi, aby Ci pomóc.

Jeśli nie masz czasu, odpowiednich kompetencji lub po prostu nie chcesz stale dbać o swoją stronę, zgłoś się do nas. Nasz dział techniczny chętnie pomoże w utrzymaniu bezpieczeństwa i optymalizacji twojej witryny WordPress. Szczegóły naszej oferty znajdziesz na stronie:  https://two-colours.com/uslugi/strony-internetowe/wsparcie-techniczne/

Pakiet wsparcia technicznego dla strony opartej na WordPress to kompleksowa usługa, która gwarantuje jej właścicielom spokój ducha, oszczędność czasu i pieniędzy, a także pewność, że strona będzie działać sprawnie i bezpiecznie. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy i wsparcia, aby rozwijać swój biznes bez obaw o techniczne aspekty swojej strony internetowej.

Marcin Godlewski

Współwłaściciel Agencji, Dyrektor Marketingowy

Jak zrobić to dobrze...
żeby poczuć efekty?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *